Iva Kubelková: Prahne po mladším?

Už ji snad její starší přítel přestal bavit?

Stále si ještě neřekli své „Ano”, přitom už společně žijí mnoho let. Modelka a moderátorka Iva Kubelková (40) a Georg Jirasek (60) stále žijí takzvaně na hromádce a nepodařilo se jim vztah posunout na další úroveň.

V čem je zakopaný pes?

Také vás může zajímat ...

Na mrtvém bodě

Každý vztah by měl někam směřovat. Ovšem ten mezi Ivou a Georgem tak trochu uvízl na mrtvém bodě. Kubelková si navíc ani není jistá, zda se svým současným partnerem chce zůstat až do konce života.

„My se vlastně stále poznáváme. Vůbec nevíme, jestli spolu chceme být,“ vyjádřila se k jejich dlouholetému vztahu. Kde jsou tak časy, kdy Iva společné živobytí líčila jako procházku růžovým sadem? Co se vlastně stalo? Takovýmhle způsobem se krásná brunetka o svém vztahu nikdy v minulosti nevyjadřovala.

Chce snad změnu?

Žijí spolu už patnáct let. Je možné, že to mezi nimi začalo trochu skřípat? Třeba Ivě hlavou začaly vířit myšlenky na svatbu. Nikdo by se tomu nemohl divit. Nikdy veselku nezažila a je klidně možné, že právě to ji vnitřně ubijí. Možná jí současná situace dokonce přestala vyhovovat, cítí se uražená a už jí nebaví čekat, kdy se jí na prstu objeví vysněný snubní prsten.

A nebo je to celé jinak a Ivu postihla touha po mladším partnerovi.

Stále je velmi krásná a plná elánu, který vedle staršího muže může brzy ztratit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...