Iva Pazderková: Čeká na svatební zvony

Má za sebou úspěšný rok. Dřela jako kůň, a vyplatilo se to. V soutěži Bikini fitness skončila na desátém místě ze sedmnácti závodnic. To chtělo nesmírně pevnou vůli, skoro půl roku se herečka nedotkla alkoholu.

Vyznává krédo: plnit si sny bolí, ale nicnedělání svým způsobem bolí rovněž. Její další sen je stát se maminkou, tady však pevná vůle nepomůže, k tomu je potřeba ženich nebo prostě aspoň nějaký chlap.

Také vás může zajímat ...

Přitom sehnat muže pro přitažlivou Ivu nikdy nebyl problém, má za sebou dvě nezdařená manželství. „Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kde jsem na to přání byla sama,“ posteskla si.

Ale rýsuje se světlo na konci tunelu: s nynějším přítelem Hynkem Lorencem mají o budoucnosti shodné představy. To znamená, že děťátko si přejí oba. Je tu však jeden háček. „Zatím jsme se nevzali, já jsem trošku konzervativní. Mě musí nejdřív někdo požádat o ruku, abych se vdala,“ naznačuje Hynkovi Iva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama