Jak zacházet s vůněmi?

Každý flakon má jinou intenzitu i vůni. Proto je potřeba s nimi zacházet s mírou.

Víte, jak na koho jaká vůně působí?

Odedávna platí, že ženy se zamilovávají do slov a činů mužů a muži do vůně žen. Čich je i pro dámy jedním z nejdůležitějších smyslů, ale pro pány je klíčovým smyslem pro navázání a udržení vztahu, a to v každém věku.

NIKDY NEPODCEŇUJTE SVOJI VŮNI!

Dodnes si někteří pletou správnou dávku vůně s poléváním se od hlavy až k patě. Věřte, že udělá více škody než užitku, a navíc opačné pohlaví může mít jiné preference. Základem používání vůní je proto pravidlo, že všeho je třeba s mírou. Nejjednodušší je základní pravidlo, že těžké vůně stačí trochu, lehčí můžete rozprášit do vlasů. Pokud si nejste jisti, stříkněte si dávku na zápěstí, počkejte, až se vůně rozleží, a zjistíte, jakou má intenzitu.

CO NA KOHO ZABÍRÁ? Na pány působí jako afrodiziakum především vůně přírodní, zemité, syté a kořenité. Zvláště mají v oblibě akcenty čokolády, vanilky a medu. Ženy naopak milují jemné, květinové či citrusové tóny a vše, co voní po čistotě a svěžesti, například mýdlové bubliny. Pokud byste si chtěli zkusit namíchat parfém, tak s jistotou se dá říci, že téměř všechny ženy milují jasmín, růži, ylang ylang nebo třeba také kosatec. A jak vybrat správný parfém? Nechte si nastříknout vámi vybrané vzorky v parfumerii, jeden den k nim čichejte a uvidíte, která vůně vám více sedne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...