Jaký muž se k vám hodí podle čísel?

Numerologie vám poradí i ve věcech lásky. Zkuste porovnat své životní číslo s číslem toho zajímavého chlapa, který se vám líbí. A hned budete mít jasno, jak dobře k vám pasuje. Příště už se mužů nemusíte ptát na to, v jakém znamení zvěrokruhu se narodili, ale ptejte se rovnou, kdy přesně se narodili.

Jak spočítáte své životní číslo:

Také vás může zajímat ...

Sečtěte všechna čísla v datu vašeho narození a výsledek je vaše životní číslo. Příklad: 26. 3. 1963. Sčítejte: 2+6+3+1+9+6+2=30. Dvojčíslo sčítejte tak dlouho, až zbyde jen jediné číslo: 3+0=3.

Umíněná jednička

Chcete pevný vztah? Tak si vybírejte partnery s životním číslem 3 a 5, protože právě oni budou nejlépe snášet vaši panovačnost a umíněnost, kterou projevujete ve vztazích. Žhavé krátkodobé románky si skvěle užijete s číslem 1 a také 6, ale nepočítejte s tím, že přetrvají déle, než pár týdnů. Dva kapitáni na lodi se totiž dlouho nesnesou.

Vyhněte se raději číslu 8, s ním by bylo váš život jedna velká soutěž o to, kdo je lepší.

Pracovitá dvojka

K vám se nejlépe hodí muži s číslem 8 a také 9. Krásný romantický vztah si užijete s klidnou a poněkud rezervovanou devítkou, která vás bude na rukou nosit. Nebo se můžete vrhnout do náruče dominantních mužů osmiček, se kterými se nebudete muset vůbec o nic starat.

Zpočátku vás bude přitahovat i muž, jehož životní číslo je 4, ale tenhle vztah nebude mít dlouhého trvání, protože byste se s ním unudila k smrti.

Společenská trojka

Nejvíc vám bude vyhovovat temperament a dobrodružná povaha mužů s číslem 5, kteří dokážou s klidem reagovat na váš životní zmatek a nepředvídatelnost. Skvělý vztah prožijete ale i s klidným číslem 7. Tito muži bývají tajemní, uzavření, ale jejich životní moudro krásně doplní vaši rozlítanost.

Naproti tomu žádný zázrak nečekejte s mužem se životním číslem 4, ten by pro vás byl nudný, jako železná koule na noze.

Zásadová čtyřka

Velké štěstí můžete najít v náruči dobrodružných mužů s číslem 5, kteří vám dají v životě trochu křídla a probudí ve vás schopnost snít. Skvěle si budete rozumět i s disciplinovanými a organizovanými osmičkami, které jsou trochu jako vy. S kým byste ale rozhodně neměla pomýšlet na dlouhodobý vztah nebo zakládání rodiny, to jsou muži s životním číslem 6.

Tahle kombinace je pro vás totiž doslova vražedná.

Svobodná pětka

Skvěle se budete cítit po boku muže s číslem 1, i vedle nápadité a optimistické trojky. Ochranný plášť vám nabídne číslo 6 a vážný vztah můžete navázat se sedmičkou, se kterou se budete vzájemně vyvažovat. I s mužem s číslem 5 můžete mít pevný vztah, jen se nesmíte divit, že i on chce mít tolik svobody a volného času, jako vy.

Dlouhodobý vztah můžete mít i se čtyřkou, jen pozor, abyste se brzo nezačala nudit.

Rodinná šestka

Jste velmi obětavá žena a tak byste se měla trochu krotit při výběru svého partnera a nepodléhat iluzím a představám. Pečlivě si muže vybírejte a následujte hlavně sympatické muže s životním číslem 9 nebo hrdinným číslem 1, kteří jsou pro vás ti nejlepší. Poněkud komplikovanější vztah by vás čekal s mužem s číslem 5.

Rozhodně byste se měla vyhnout nestálým trojkám, ke kterým se vůbec nehodíte.

Šťastná sedmička

Jako žena se šťastným číslem sedm máte velké štěstí jak v životě, tak také ve vztazích. Největší terno uděláte s vtipným a kreativním mužem s číslem 3 a překvapivě se k vám hodí i chlapík s číslem 5. Číslu 1 se ovšem velkým obloukem vyhněte, pro vaši povahu je příliš dominantní. Také pokud toužíte po pevném vztahu, vyhněte se raději i dvojkám.

S takovým mužem byste zažila jenom krátký a rychlý románek s velmi bolestným koncem.

Pohodová osmička

Osudový vztah vytvoříte s mužem s životním číslem 2 a také 6. Právě s nimi se dostanete nejsnáze před oltář a prožijete v klidu a pohodě spokojený život. I když vás bude přitahovat muž s číslem 1, vyhněte se mu, protože by pro vás byl příliš agresivní. Také na svobodomyslného muže s číslem 5 si raději nechte zajít chuť.

Vzhledem ke své povaze byste s jeho nespoutaností a divokostí byla v životě nešťastná.

Tajemná devítka

Vy si od mužů často držíte zbytečný odstup. Protože se často cítíte velice zranitelně, nejlépe se k vám hodí citlivý muž s číslem 2, který vás ochrání a prohlédne vaši obrannou slupku až k vaší duši. Vztah, ve kterém budete spokojená, najdete i u muže s číslem 6 a překvapivě harmonickou dvojici utvoříte i s trojkou.

Pokud vás okouzlí muž s číslem 5, musíte si s ním nastavit jasná pravidla, aby vám to spolu dohromady harmonicky fungovalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...