Jana Plodková: Odmítá si ho vzít!

Bude na ni čekat pořád?

Zatímco řada mladých dívek a žen mluví o svém velkém dni už od útlého mládí, JANA PLODKOVÁ (35) nemá na vdávání ani pomyšlení. Tedy minimálně v horizontu několika dalších let.

Herečka se totiž doslova našla ve výroku dalajlamy, že svatba je jen přípravou na rozchod, a ani šestiletý spokojený vztah s optikem FILIPEM ŽILKOU (40) pro ni není dostatečnou zárukou, že by to mohlo fungovat i po svatbě.„Líbilo by se mi vzít si Filipa za 20 nebo 30 let, až spolu strávíme nějaký čas,“ objasňuje své pohnutky.

Kariéra je přednější Aktuálně to vypadá, že je pro křehkou herečku přednější její kariéra než rodinný život po boku dlouholetého partnera a dětí.O potomcích totiž Plodková téměř nemluví a soustředí se výhradně na svou práci. Nezbývá než doufat, že později nebude svého rozhodnutí litovat.

Také vás může zajímat ...

Svatba se totiž dá odkládat donekonečna, mateřství však bohužel nikoli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...