Jaroslava Obermaierová: S jeho smrtí se nesmířila

Hvězda seriálu Ulice se zahalila do smutku

Jaroslava Obermaierová.

Nečekaný odchod nejlepšího přítele a lásky z mládí MICHALA PAVLATY (†71) zdrtil oblíbenou herečku z nekonečné Ulice JAROSLAVU OBERMAIEROVOU (70). S Pavlatou mluvila pár dní před jeho smrtí, ale netušila, že je to naposledy…

O tom, že je herec a vyhledávaný dabér vážně nemocný, samozřejmě představitelka Nyklové věděla. Netušila však, jak moc je jeho stav vážný. „Věděla jsem, že je nemocný, ale nevyptávala jsem se. Když má člověk chřipku, taky se ho nikdo neustále neptá na to, jak na tom je,“ uvedla zdrcená herečka. Sám Pavlata o své nemoci nemluvil, tajil ji.

Když se mu v roce 2015 vrátila, tvrdil dokonce, že je to lež, že mu nic není. Měl to být jeho způsob, jak se s otřesnou diagnózou vyrovnat. Nechtěl, aby ho někdo litoval. „Lékaři dlouho nevěděli, co mu je.

Za poslední dobu velmi zhubl,“ prozradil zdroj z nemocnice, kde ležel herec od začátku listopadu.

Také vás může zajímat ...
Michal Pavlata.
Říkal, že s herečkou chodil pět let, ona s ním tři roky.

Rozešli se, ale zůstali přáteli

Obermaierová se s Pavlatou seznámila už na divadelní škole. „Znali jsme se od osmnácti let. Nemohu se s jeho smrtí smířit, je mi to strašně líto,“ svěřila se herečka. Bláznivě se milovali. Pavlata s oblibou říkával, že zatímco on chodil s Jarkou pět let, ona s ním tři. Narážel na to, že Obermaierová měla v té době už nejednoho ctitele.

Ačkoli se později rozešli, zůstali nejlepšími přáteli a byli stále v kontaktu. „Vůbec jsem netušila, že je na tom Míša tak zle. On se nesvěřoval, o zdravotních potížích skoro nemluvil a snažil se pořád žertovat,“ vzpomíná. Pavlata podle vše- ho tušil, že se blíží jeho konec, a chtěl se nejspíš se svou dávnou láskou rozloučit. „Volal mi před pár dny.

Asi se loučil a já to nepochopila,“ lituje herečka s tím, že je to pro ni nesmírně bolestná ztráta, vždyť Pavlatu znala celý svůj život.

A jen tak se s jeho od- chodem asi nevyrovná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...