Kloubková: Těžká nemoc dcery Jasmínky

Smutné Vánoce čekají blonďatou zprávařku z Novy Kristinu Kloubkovou (39) i její dceru Jasmínu (4). Co zpočátku vypadalo jako běžná týdenní angína, kterou má každé dítě aspoň jednou do roka, se po dalších vyšetřeních ukázalo jako podstatně závažnější.

Verdikt zněl dost nepříjemně: mononukleóza! Nejenže se tedy nebude konat vánoční skotačení, ale toto onemocnění vyžaduje i přísnou jaterní dietu. Takže žádná čokoláda, ba ani žádný smažený kapr se salátem.

Jak moderátorka uvedla, chystá dcerce místo obalovaného kapra pstruha na páře a místo salátu bramborovou kaši. „Nejtěžší je vysvětlit čtyřletému dítěti, že tohle ani tohle nesmí jíst, i když má pořád hlad,“ smutní Kloubková. Naštěstí jsou tu ještě ještě dárky, které Jasmínce snad v závěru nepříjemného onemocnění spraví náladu!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...