Ljuba Krbová: Odpustí někdy svému muži?

Vypadá to, že manželství seriálové hvězdy Ljuby Krbové (59) se spisovatelem Ondřejem Neffem (72) je plné smutku. Nemůžeme mu totiž zapomenout, že jí nedovolil adopci.

Sympatická herečka Ljuba Krbová (59) kvůli tomu stále trpí, protože vždy toužila po velké rodině. „Je mi to líto, ale člověk holt nemůže mít všechno,“ svěřila se Krbová. Rozhodnutí Ondřeje Neffa (72), který adopci dítěte zřejmě razantně odmítl, jí podle všeho velmi ublížilo.

 Dcera Anna ještě rodinu neplánuje.
Dcera Anna ještě rodinu neplánuje.

Zazlívá mu to?

V jednom z rozhovorů půvabná Ljuba přiznala, jak k tomu došlo. „Já bych s adopcí problém neměla. Ale je to zásadní krok a je naprosto nezbytné, aby v něm byli oba partneři stoprocentně zajedno. Víc bych to nerozpitvávala,“ řekla smutně. Je tedy jasné, že ať už byly důvody jejího manžela jakékoli, rozhodl se, že cizí dítě ve své rodině nechce.

Také vás může zajímat ...

A herečce nezbylo, než se s tím smířit.

Manžel jí nedopřál to, po čem toužila.
Manžel jí nedopřál to, po čem toužila.

Dcera jedináček

Krbová tak sice měla dost času na svou dceru Annu (30) a stará se i o Neffovu vnučku Dominiku (10), jejíž matka Irena Neffové († 27) tragicky zahynula, to ovšem nic nemění na tom, že ji její manžel odmítnutím adopce zklamal. Odpustí mu vůbec někdy to, že kvůli němu už ve své náruči nemohla pohoupat žádné další dítě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...