Ljuba Krbová přišla na letišti o zbraň!

Asi nikdo by si herečku a vášnivou cestovatelku Ljubu Krbovou (58) nespojil se smrtící zbraní, přesto pro ni byla nepostradatelná. Naštěstí ne proto, aby na někoho útočila, ale protože „chladná“ zbraň souvisela s jejím cvičením.

Je totiž mistryní bojového umění tai-či a při něm se ohání rituálním mečem nebo „bojovým“ vějířem. A právě o krásný meč, ke kterému měla silný vztah, přišla při návratu z dovolené v Číně, když jí uletělo letadlo a horko těžko sehnala náhradní spoj. Situace byla kritická, protože ji doma čekalo natáčení!

Až při nástupu do „gejtu“ neboli brány zjistila, že má u sebe svůj mečík, se kterým ji odmítají pustit do letadla! „Nestihla jsem ho odbavit jako zvláštní zavazadlo,“ říká smutně Ljuba, která se musela v mžiku rozhodnout: let nebo meč?

Také vás může zajímat ...

Teď se do Číny bude muset vrátit pro nový.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...