Mahulena Bočanová: Připraví ji Mráz o jejich dceru

Herečka MAHULENA BOČANOVÁ (50) už šest let válčí se svým exmanželem VIKTOREM MRÁZEM (50). Sama přiznala, že jejich vztahy jsou vyhrocené, a na veřejnost se navíc dostal dopis od jeho současné ženy

Jak vůbec k takovému úniku osobních informací došlo? MÁRINKA (16) se prý dostala k telefonu své matky a citlivé informace omylem zveřejnila na sociálních sítích. Než herečka stačila škodu napravit, všichni si to už přečetli a bylo pozdě. A co ve zprávách stálo? Mrázova partnerka Bočanovou obviňuje, že se o Marinu pořádně nestará, hraje si na chudinku a chce zvyšovat alimenty.

Také vás může zajímat ...

Z dopisu také vyšlo najevo, že kromě alimentů pobírá herečka na dceru i příspěvky od státu. Bočanová se brání tím, že nechce prát špinavé prádlo na veřejnosti, a co se financí týče, tak to nemá jednoduché. „Čeští herci opravdu nevydělávají miliony.

Moje práce je na pěkný život teď, ale rozhodně z toho neušetřím,“ svěřila se herečka.

Mráz Viktor, Mahulena Bočanová: Kvůli dceři si jdou neskutečně po krku.
Mráz Viktor, Mahulena Bočanová: Kvůli dceři si jdou neskutečně po krku.

Boj o Márinku

Jenomže Mrázova partnerka jí vyčítá, že kvůli Márinčinu lehkému postižení jí platili odborníky, zajišťovali terapii a nenechali ji hlídat nikým cizím. Z korespondence navíc vyplynulo, že skončila střídavá péče a otec může dceru vídat jenom jednou týdně, a to ještě u Bočanové doma. A tomu bude možná konec. „Mahulena to v divadle pořád řeší.

Prý jí chce Mráz Márinku vzít,“ šušká se v divadle Hybernia, kde Bočanová hraje.

Nelze se tak hereče divit, že má strach, že o dceru přijde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...