Malované misky pro váš jarní stůl

Vneste barvy do vašeho domova!

Tyhle mističky vás potěší už na pohled.

Ať už budete jíst tradičně u stolu, nebo se přesunete na balkon či zahradu, určitě se vám budou hodit tyhle jedinečné mističky. A nebojte se, jejich zdobení je úplně jednoduché!

Budete potřebovat jen obyčejné bílé misky, barvy a černý fix na porcelán. Nejprve namočte prst do barvy na porcelán, nejlépe do některého z pastelových odstínů žluté, modré či zelené. Prst obtiskněte na misku, čímž vytvoříte malý oválek (obr. A). Tímto způsobem pokračujte po celém obvodu misky, kterou zaplníte kouzelnými motivy.

obr. A
Obr. A. Stačí vám jen šikovné prsty a trocha barvy

Počkejte, až barvy zaschnou, a pak na malé oválky dokreslete tenkým černým fixem na porcelán zobáčky, nožky, očička a křídla. Vzniknou tak roztomilá malá kuřátka (obr. B). Tyhle misky jsou na jarní snídani nebo i na müsli doslova jako stvořené.

obr. B
Obr. B. Fixa na porcelán celé dílo dokončí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...