Manželství a Adélou už mu leze krkem?

Vedle Adély už "zlobit" nebude.

Vypadá to, že manželský svazek herce Jiřího Langmajera (54) s Adélou Gondíkovou (46), kterou si vzal loni v létě, pěkně štve.

Stačil pouhý rok, aby otočil a dobrého vztahu se přejedl. „Manželství je něco, jako když milujete řízek. Dostaneš ho krásně usmažený jeden den – pochutnáš si, je to výborný.

Také vás může zajímat ...

Druhý den – ale jo, dobrý. Třetí den – taky ještě dobrý. No ale, když máš i čtvrtý den na talíři pořád smažený řízek…“ vysvětlil herec, který se tak asi cítí se svou ženou Adélou.

Maká na sobě, aby se pořád všem líbil

Není žádným tajemstvím, že Jiří byl dlouhá léta považován za jednoho z největších sukničkářů. Ženy mu vždy padaly k nohám a on toho využíval.

Nyní už je starší, zkušenější, a hlavně si to jako ženatý člověk nemůže dovolit, proto ho zatím žádné skandály neprovázejí. To ovšem neznamená, že ho manželství nevyčerpává a on třeba nevzpomíná na svobodné časy, kdy si jako mladík dělal, co se mu zlíbilo.

Nyní se alespoň udržuje v kondici, aby vypadal stále svěže, a užívá si obdivných pohledů svých hereckých kolegyň.

„Protože se mým životem proplétá spousta krásných žen a některé z nich se mnou lehávají před kamerou, musím se o sebe starat. Když mi naroste panděro, hystericky měsíc nežeru, cvičím, jezdím na rotopedu. Mám osobního trenéra, udělal jsem si doma tělocvičnu, chodím na jógu, jezdím na kole,“ vyjmenoval Jiří nynější „udržovací“ aktivity.

Ovšem prý mu to kazí manželka Adéla. Sice se jí podařilo dostat Jirku do chomoutu a trochu ho zkrotit, uvnitř však prý cítí, že je o něj pořád velký zájem.

Rozdělí je žárlivost?

A tak se zřejmě snaží dělat všechno pro to, aby nebyl tak atraktivní a třeba i trošku přibral jen kvůli tomu, aby mu ženy daly pokoj. Vyvařuje mu proto vydatná a česká jídla, kterým Jiří nedokáže odolat.

Zvláště pak, když přijde v noci domů a dá si svíčkovou, což se pak na jeho postavě hned projeví. „S Adélou to je katastrofa, protože je hrozně šťastná, když mi chutná, což je kontraproduktivní,“ uvědomuje si herec, který ji ale nechce zklamat.

O to víc prý ale pak nachodí kilometrů po okolních lesích. Takové procházky ho podle všeho vždy uklidní. Snad na něj Adéla, která ho před časem úspěšně změnila k lepšímu, nebude mít naopak také negativní vliv.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...