Marie Kyselková: Smutný osud princezny

Odkázaná na druhé

MARIE KYSELKOVÁ (81), která je dodnes jednou z nejslavnějších českých princezen, se potýká se stále většími zdravotními problémy. Poté, co si před zhruba třemi měsíci princezna se zlatou hvězdou zlomila nohu v krčku, ji lékaři sice již pustili z nemocnice do domácího ošetřování, ale sama se o sebe stále nedokáže postarat. Ope race sice dopadla dobře, ale na chodítko herečka už nemá sílu.

Pokusy naučit se znovu chodit ještě když byla v nemocnici, bohužel ztroskotaly, takže to vypadá, že bude zcela odkázaná na vozík. Jenže i s ním bude potřebovat občas pomoct, například vynést do svého bytu, který není bezbariérový. Herečka tak musí spoléhat na pomoc druhých. I proto se k ní do bytu nastěhovala její dcera ŽOFIE, která své mámě bude muset se vším pomáhat.

Marie už podle všeho asi nikdy chodit nebude a nebude tak už ani zcela samostatná.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...