Michaela Dolinová se zase svlékne?

Není to ze zoufalství?

Michaela Dolinová.

Časy, kdy MICHAELA DOLINOVÁ (52) zářila na výsluní, jsou dávno pryč. Nyní je ráda, že může uvádět počasí na televizi Barrandov a že má pár roliček v divadle. Zřejmě proto Dolinová uvažuje o tom, že by se ve svém věku svlékla a nafotila tak lechtivé snímky.

Zřejmě si naivně myslí, že by tím mohla na sebe upoutat pozornost a nabídky práce by tak rázem začaly přicházet ve velkém. Jen náznak Míša erotické snímky pro pánský časopis nafotila už před 16 lety. Je však vhodné, aby o stejném počinu uvažovala i v pokročilejším věku? Což o to, postavu má takovou, že by jí mohly závidět i o generaci mladší dámy, a celkově na svůj věk vypadá skvěle.

I tak je ale na pováženou, zda je to dobrý nápad. Ona má však jasno. „Kdyby to byly tmavé fotky a lehce smyslné, tak proč ne?“ říká s tím, že úplně odhalit by se rozhodně nechtěla.

Také vás může zajímat ...

Uvidíme tedy, jak se svou ideou naloží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...