Míša Maurerová: Proč je stále sama?

Nemůže potkat toho pravého

Děti jsou jediný pozůstatek, který jí z manželství zbyl.

Zrzka MICHAELA MAUREROVÁ (37) je poměrně dlouhou dobu bez partnera. I přesto, že se po rozvodu s manželem MILANEM KOŽÍŠKEM (49) čas od času po jejím boku nějaký ten fešák objevil, vztah jí nikdy dlouho nevydržel. A tak herečka volný čas místo s partnerem tráví sama a věnuje se hlavně józe. V létě se chystá na Mallorcu. „Letím sama bez dětí. V podstatě poprvé, co je mám, a nemůžu se dočkat.

Miluju je nejvíc na světě, ale občas si člověk potřebuje odpočinout,“ vysvětluje hvězda seriálu TV Prima Cesty domů. Dost možná si dodnes herečka vyčítá vášnivé líbání s kolegou na schodech před divadlem v roce 2012, při kterém ji zvěčnili fotografové. To se jejímu tehdejšímu manželovi nelíbilo a do vztahu se promítla krize.

„Něco se v minulém roce stalo zbytečného a víc bych v tom nehledala,“ sypala si popel na hlavu Míša a doufala, že se vše v dobré obrátí. Manželství ale přesto po deseti letech skončilo rozvodem.

Také vás může zajímat ...

Maurerová se od té doby upnula na své děti – dvojčata PEPÍČKA a MADLU (8).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...