Našla si Bára Kodetová kopii svého táty?

Nepřeválcuje ho

Bára Kodetová a Pavel Šporcl.

Loni v květnu si BÁRA KODETOVÁ (45) vzala po deseti letech vztahu houslového virtuosa PAVLA ŠPORCLA (43). A jak sama herečka říká, konečně má pocit, že dospěla do určité harmonie a spokojenosti, po které celý život toužila. Té si totiž před seznámením se s Pavlem kvůli svému svéráznému otci, herecké legendě JIŘÍMU KODETOVI (†67), moc neužila.

„U nás doma moc klidu nebylo,“ netají se Bára s tím, že právě proto, když hledala životního partnera, chtěla pokud možno narazit na pravý opak svého tatínka.

Slabší odvar

Splnilo se jí přání díky známosti se Šporclem? „Chtěla jsem silnou osobnost. V Pavlovi jsem našla obojí,“ nemůže si svého chotě vynachválit. Přece jen ale přiznává, že podobných vlastností mají nakonec Pavel s Jiřím až příliš. „Je dostatečně tvrdohlavý na to, aby si nenechal do ničeho mluvit,“ vypočítává herečka, která ale tento povahový rys na svém muži spíše oceňuje. „Já to potřebuju.

Také vás může zajímat ...

Pro mě musí být chlap silný, abych věděla, že ho nepřeválcuju.“

“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...