Nevyřešená záhada devět let po smrti?

Když dne 24. května 2010 zemřel zpěvák Petr Muk (45), nebylo přesně jasné, co se vlastně stalo. Ze začátku se spekulovalo o tom, že příčinou jeho smrti mohly být drogy, či dokonce sebevražda. Nebylo totiž žádným tajemstvím, že zpěvák trpěl těžkými depresemi, tudíž se předpokládalo, že se předávkoval léky.

Také vás může zajímat ...

Pitva však ukázala něco jiného. Muk zemřel na udušení vlastními zvratky. V krvi se mu našlo 2,65 promile alkoholu. Ale ani devět let po smrti se na něj nezapomnělo. Nejen jeho blízcí, ale ani fanoušci ho nedokážou vymazat ze svého srdce.

Jeho manželka Eva (44) ho v den 9. výročí jeho smrti připomněla na sociální síti. „Stále jsi tu s námi, skrze lásku, děkuji!“ napsala. Petr tak stále zůstává v našich vzpomínkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama