Nezapomenutelná oslava v 7 krocích

Chystáte velkou oslavu pro své přátele či rodinu, ale bojíte se, že ji nedokážete uspořádat bez cizí pomoci? Dokážeme vám, že to není vůbec nic složitého. Je úplně jedno, zdali hostů bude pět nebo třicet, stačí, když budete myslet na následující nezbytnosti

1. TIP VŠE ZAČÍNÁ PŘÍPRAVOU

Udělejte si seznam. Čeho? Hostů, jídla, pití i si načrtněte program. Zdá se to banální a možná kroutíte hlavou, co vám to radíme. Ale právě spousta večírků se neobejde bez trapasů právě kvůli nedůkladné přípravě.

2. TIP NENECHÁVEJTE HOSTY SAMOTNÉ

Samozřejmě že máte spoustu práce v kuchyni s posledními dodělávkami, ale nenechávejte hosty samotné, zvláště přijdou-li úplně první a nemají se s kým dalším bavit.

3. TIP NECHTE JE, AŤ SI DOLÉVAJÍ SAMI

Hosté se budou cítit mnohem lépe, pokud si budou moct pití sami dolévat. Proto ho nikdy neschovávejte do lednice nebo jinam, kam obvykle nemají hosté přístup. Raději láhve umístěte do kyblíku s vodou
a ledem a nechte je v místnosti, kde se party odehrává.

4. TIP UMÍCHEJTE DOMÁCÍ ALKOHOLICKÝ DRINK

Jistě nechcete dát za oslavu několik tisíc korun. A alkohol je v dnešní době skutečně drahá záležitost. Nejlépe uděláte, když namícháte vlastní nápoj, například domácí sangrii, punč nebo jiné koktejly, které se dají pít dlouho a jsou mnohem slabší než tvrdý alkohol, po kterém se hosté rychle opijí.

5. TIP PUSŤTE HUDBU

Nikdo nechce, aby na oslavě bylo ticho. Televizi ale nepouštějte, zbytečně odvádí pozornost. Raději pusťte hudbu, kterou máte rádi, ale ne příliš hlasitě, aby se hosté nemuseli překřikovat.

6. TIP NEVAŘTE VEČEŘI

Každý máme rád něco jiného, a pokud se chcete zavděčit všem, raději udělejte několik druhů občerstvení, jako jsou jednohuby, chlebíčky či obložené mísy. Pokud se totiž rozhodnete podávat klasickou večeři, může se stát, že někteří z hostů ji jíst nebudou a ještě se budete vy i oni cítit trapně.

7. TIP POZOR NA NOČNÍ KLID

Noční klid platí od 22. hodiny. Pokud se chystáte oslavu pořádat třeba do půlnoci, je třeba na to upozornit i sousedy, aby nebyli překvapeni. Nejlépe ale uděláte, když je na oslavu pozvete. Možná se to zdá logické, ale znáte to – co není napsané, jako by neexistovalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...