Novopečený otec Etzler lítá jen kolem malého syna

Uplynulo už pár týdnů a herec Miroslav Etzler (53) dokázal, že svoje řeči o tom, jakým bude vzorným otcem, myslel skutečně vážně. Kolem novorozeného Samuela (1 měsíc) totiž lítá, jak se patří. V pořadí jeho už čtvrtý potomek ho tedy, jak to vypadá, konečně dokázal zkrotit.

Také vás může zajímat ...

Jeho sourozenci totiž podle Mirkových vlastních slov takové štěstí neměli. Přitom s ním vůbec nepočítal a jeho první reakce na další otcovství byla více než rozpačitá. Pak už ale během těhotenství sdílel veškeré informace na internetu, čímž u přítelkyně Heleny Bartalošové (36) nasbíral plusové body.

Jenže nejdůležitější okamžik sdílet nemohl. K porodu se totiž, jak zamýšlel, nakonec vůbec nedostal, protože Helena musela nečekaně podstoupit císařský řez. Uvidí se, jak dlouho bude napraveného rebela bavit vstávat v noci k brečícímu dítěti a do toho předvádět při natáčení Ordinace na place slušný výkon.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...