Odhadněte lidi podle obličeje

Z rysů lidské tváře můžete na první pohled poznat, jakou má člověk osobnost, charakter, a také dobré a špatné vlastnosti. Naučíme vás, na co přesně se zaměřit, abyste se už nenechala nikým napálit.

1. Oválný

Také vás může zajímat ...

Majitelé podlouhlého oválného obličeje jsou velmi přátelští, starostliví, mívají dobrý úsudek, a snadno se vciťují do druhých lidí. Dovedou vytvářet příjemnou atmosféru domova a mají rádi pohodlí a luxus. Své životní hodnoty mají vždy uspořádané.

Mívají potíže s dokončení toho, co začali, byť jsou obdařeni intuicí a skvělými nápady.Kariéra pro ně bývá velmi důležitá, jsou schopní tvrdě pracovat, protože mají rádi finanční nezávislost. Stejně tak dobře si ale umí i zalenošit. Mívají velmi logické myšlení a na problémy se snaží dívat ze všech úhlů.

Bohužel často mění své názory, a tak je těžké pochopit, co si vlastně opravdu myslí.

2. Kulatý

Lidé s kulatým tvarem obličeje jsou velmi sebejistí, spolehliví, bezstarostní, jen málo věcí je rozhodí, často mívají dobrou náladu a na svět se umí dívat z té lepší stránky. Ve společnosti bývají velmi oblíbení, snadno se seznamují s novými lidmi a rozumějí si prakticky s každým. Užívají si rádi všech lákadel, které život nabízí a svými neúspěchy se příliš netrápí.

Mají vyvinutý silný smysl pro spravedlnost a když se jim něco nelíbí, dokážou se důrazně ozvat a být až nečekaně impulzivní. Když se jim daří dobře, dokážou být ke svým blízkým velmi štědří.

Jsou velmi rodinně založeni a málokdy touží po oslnivé kariéře a uznání.

3. Trojúhelníkový

Tento obličej poznáte podle širokého prostoru mezi spánky a úzké špičaté brady. Lidé s trojúhelníkovou tváří mívají spoustu nejrůznějších zájmů, ale obvykle se u všeho začnou brzy nudit, a tak jim máloco vydrží delší dobu. Jsou zvídaví, inteligentní, bystří a mají skvělý odhad. Zvláště ti s úzkou bradou jsou navíc laskaví, jemní a kreativní a velmi pečliví.

Mají vynikající fantazii, rádi přehánějí a tak při vyprávění svých příběhů často přibarvují a vylepšují skutečnost, aby vyzněla lépe. Díky svým nápadům často dosahují až světových úspěchů.

Raději pracují o samotě, v příliš velké společnosti se necítí příjemně a uvolněně.

4. Čtvercový

Lidé s čtvercovou tváří mají šířku mezi spánky téměř stejnou, jako u dolní čelisti. Mají silnou vůli a stojí si pevně a rozhodně za svými názory. Často se dostanou na pozici šéfů, kde mají moc a prestiž, která jim dělá velmi dobře. Rádi vedou a poučují ostatní, ukazují jim, jak mají něco udělat, a pak je nechají, aby to dokončili sami.

S oblibou kritizují ostatní, takže mívají problémy při navazování a udržení přátelství. Jsou to přirození vůdcové, velmi dynamičtí, přímí, aktivní a vždy musí mít poslední slovo.

Jelikož bývají velmi inteligentní, patří do této skupiny mnoho intelektuálů, kteří ale umí být zároveň i praktičtí a technicky šikovní.

5. Kuželovitý

Tito jedinci mají velkou vzdálenost mezi spánky a užší, hranatou nebo kulatou bradu. Velmi rychle uvažují, jsou inteligentní a mají fantastickou paměť. Bývají náladoví a přecitlivělí, mají zvláštní koníčky a bývá jim dobře o samotě. Mívají skvělý řečnický talent a umění diplomacie, takže s lidmi kolem sebe dobře vycházejí.

Dokáží si detailně vybavovat zážitky staré desítky let i se všemi detaily. Často ale nejsou schopni postavit se sami za sebe. I když bývají kreativní a veselí, když nevidí hned výsledky svého snažení, snadno se dostanou do stavu apatie a své úsilí vzdají.

Raději to vzdají, než aby se pouštěli do vyhroceného konfliktu.

6. Obdélníkový

Lidé s protaženým tvarem obličeje a stejnou šířkou mezi spánky a dolní čelistí, bývají velmi praktičtí a realističtí. Nepodléhají falešným očekáváním, nestaví si žádné vzdušné zámky a umí si poradit s jakýmkoliv problémem a situací. To vysvětluje i to, proč jsou obdélníkoví lidé i velmi přísní, kritičtí a tvrdohlaví.

Umí lidi kolem sebe strhnout k nadšení a s velkým odhodláním a obrovskou trpělivostí jdou za tím, co si umanou. Mají vynikající odhad, jsou realističtí a umí vyhodnotit, jestli má smysl se do něčeho pouštět už na začátku. Jejich životním vůdcem bývá zásadně rozum, který vždy nadřazují nad svými emocemi.

Jenom málokdy minou svůj cíl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...