Opouští svého svalnatého milence? Bouře v soukromí

Jsou oba každý z jiného světa, ale spojuje je, že se vypracovali od nuly. Postačí to, aby vztah udrželi, když toho nemají jinak moc společného?

Kdysi mohla být viněna blonďatá moderátorka z přelétavosti, dnes s podnikatelem Ivanem Heckem (37) „drtí“ už třetí rok. Kam se ovšem jejich vztah vyvíjí? A je žhavý, jako když se ještě scházeli tajně v luxusních restauracích?

Všechno nasvědčuje tomu, že letošní rok bude pro moderátorku Evu Perkausovou (26) zlomový po všech stránkách. Zatímco její kolegové včetně jejího parťáka Romana Šebrleho (46) dávali v uplynulých měsících najevo nejistotu, blonďatá hvězda Primy zůstávala klidná až nápadně.

Také vás může zajímat ...

A to dokonce i ve chvíli, když ji přeřadili do pořadu Showtime, odkud se po několika měsících zase vrátila do večerních zpráv. Mělo to svůj důvod. Věděla, že už nemusí příliš lpět na práci, protože má své jisté.

Její podnikatel je patrně rusínské národnosti a ukrajinské státní příslušnosti Ivan Hecko (37) se údajně vyslovil, respektive prý mu dala nůž na krk, a svatba bude už co nevidět, i když se o tom ani jeden z nich veřejně nešíří.

Čím na podnikatele Eva přitlačila?

Tajně se prý zasnoubili už koncem září na dovolené v luxusním letovisku na řeckém ostrově Mykonos, odkud také jsou poslední záběry jejího svůdného poprsí, jež pravidelně umisťuje na svůj instagramový profil.

Právě plnost jejích ňader zcela zastínily fakt, že už nosí zásnubní prsten. Se svatbou prý už oba čekají jen na okamžik, kdy bude moci na některé asijské exotické pláži proběhnout romantický obřad.Patří k bontonu mužů z Východu, že se chtějí před partnerkami blýsknout za každou cenu, a Ivan své lásce zatím opravdu nic neodepřel.

A to přesto, že k tomu měl letos dost důvodů. Těžiště jeho podnikání tkví údajně v obchodu s tělocvičným nářadím, hlavně vybavením pro posilovny a ultimátní zápasy za drátěnými klecemi v oktagonu (ostatně je na něm vidět, že se jich i občas účastní).

Jenomže i tuto oblast zasáhly zákazy a restrikce kvůli koronaviru, a obchody se nehýbají. Pokud by nedejbože Ivan zchudl, asi by klesla i jeho atraktivita v očích sličné Evy – což přirozeně nechce připustit. A tak se momentálně snaží svůj byznys zachránit, případně investovat do nových oblastí, zkrátka má určitě víc starostí, než je blížící se ženitba.

Stačilo nejspíš, aby Eva naznačila, co očekává, a podnikatel o slavnou krasavici určitě nechce přijít, znamenalo by to společensky ztratit tvář.

Co Eva na ranaři Ivanovi vlastně vidí?

Důležité je, že přes svoji urostlou, svalnatou postavu působí Hecko dost inteligentně a moderátorka už za ty tři roky ví, na jakou strunu a jak silně u mužného partnera zahrát. Zjevně se už poučila. Zatímco dříve prý měla pověst doplňku starších bohatých mužů a někteří z nich ji brali jen jako prestižní ozdobu k luxusní vile a Mercedesu, nyní si konečně vybrala muže věkově blízkého a partnersky perspektivního.

„Rozumíme si, máme podobnou povahu , “ pochvaluje si moderátorka. A dodejme, že i společné zájmy, oba jsou sportovci. Každou zimu jezdí lyžovat, mají rádi hory a Ivan ji prý už třetím rokem učí na snowboardu. A Eva už spřádá plány o dětech. Budou prý na ně mluvit česky, ale určitě je dají do cizojazyčné školy, asi česko-anglické.

Jak se chystá skloubit práci a mateřství, o tom nemluvila, ale bude to možná muset řešit dříve, než se zdá. Proslýchá se, že se ji prý Nova snaží zlanařit jako budoucí náhradu za stále oslnivou, avšak stárnoucí Lucii Borhyovou (42) a nabízí jí i stejné peníze čili plat prakticky na úrovni předsedy vlády.

Něco takového na přece jen chudší Primě Perkausová v životě nedostane, takže kdoví, zda mateřství přece jen neodloží…

Muži vnadné blondýny

Společenská Eva už vystřídala na svůj věk poměrně hodně partnerů, počínaje o čtyřicet let starším podnikatelem s auty Antonínem Charouzem (66). Ten ji prý pustil k vodě poté, co zjistil, že ho podvádí. Dalším jejím milencem a sponzorem byl producent Pavel Pásek (52), kterého po pár měsících vystřídal mohovitý podnikatel Karel Kuba (45), který jí kupoval šperky a drahé hodinky, ale bohužel to byl také manžel její nevlastní sestry Moniky Kubové (46), které tím prý rozbila manželství.

Po něm byl jejím milencem televizní režisér někdejšího pořadu TopStar Adrian Stoilov (50), který na bouřlivý vztah prý doplatil vyhazovem z Primy. Pak se zdálo, že je jejím partnerem kolega z televize, moderátor Tomáš Kraus (46).

Ať už byl poměr s Krausem, který ji na veřejnosti okázale objímal a líbal, předstíraný, nebo ne, jisté je, že šel z cesty hned poté, co se objevil její dnešní partner Ivan.

A tady měla Eva opravdu kliku, protože se čeští muži vnadné krasavice s pověstí zlatokopky začali docela bát. Zatímco českými poměry nezatížený Rusín takové zábrany neměl.

Už jen to, že se Eva od svých třinácti let živila jako modelka a v osmnácti už nafotila pro pánský časopis několik lechtivých snímků, je důkazem, jak temperamentní a průbojná tahle sexy dračice je.

Kromě očividných tělesných předností se navíc prý důrazně vyhýbá hádkám, alkoholu a ani do barů moc nechodí. Před několika lety prezentovala kolekci luxusních šperků, ověšená půjčenými diamanty za sedm milionů korun.

Pobíhala prostory jednoho pražského hotelu plnila si – podle vlastních slov – svůj princeznovský sen. „Ani nechci vědět, v jaké ceně mám na sobě všechny doplňky a šaty. Až se dozvím tu částku, tak možná omdlím,“ nechala se slyšet se smíchem.

Co moderátorka čeká od budoucnosti?

Zálibou v penězích, špercích a luxusních doplňcích si patrně kompenzuje nedostatek otcovské lásky v dětství a dospívání, odtud také asi plyne orientace na starší, zralé muže. Její otec Ladislav Perkaus (67) nebyl zrovna mazlicí typ, věnoval se údajně obchodům s valutami, a několik let prý dokonce „seděl“.

Evin dospělý život je tudíž snahou vyrovnat se s citovou deprivací z dětství. Uvidíme, zda svůj boj vyhraje a stane se šťastnou mladou paní obklopenou potomky…

Rodinné zákruty moderátorky

Mužem Evina života, ke kterému se moderátorka nehlásí, je její otec Ladislav Perkaus (67), za socialismu údajně význačný pražský „obchodník“, podle jehož skupinky (a materiálů na kriminálce) sepsal kdysi Radek John (66) scénář k filmu Bony a klid.

A protože tatínkovo snažení mělo stejnou pointu jako fi lm – tedy odnětí svobody – rozpadlo se, když byla Eva malá, i manželství jejích rodičů. Maminka Eva už tehdy využívala dceřiny krásy a vodila ji na různé konkursy, i když ji finančně podporoval odstrkovaný otec.

Toho začala pomlouvat Evina nevlastní sestra Monika poté, co Eva začala chodit s jejím manželem, zmíněným výše: její tatík je prý bezdomovec. Ve skutečnosti i on podniká, obchoduje se starožitnostmi. A aby byly rodinné poměry složitější, je tu ještě Eviččin bratr Sebastian Perkaus (28).

O něm si Perkaus starší nějaký čas myslel, že je jeho. S Evinou maminkou, paní Perkausovou ho ale kdysi zplodil zpěvák Sagvan Tofi (56)…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama