Parádník Čenský má módní poradkyni

Herec Jan Čenský (57) je sice na slovo vzatý sportovec a před kamerou ztvárňuje nejčastěji rázné chlapáky, na druhou stranu si ale uvědomuje, že dvě třetinky života má za sebou a jeho tělo vyžaduje patřičnou péči.

Pleťové krémy jsou jeho věrnými společníky a nevyhýbá se ani hloubkovému čištění pleti zvanému peeling, díky čemuž má kůži jako třicátník a není tudíž divu, že ještě ve Zdivočelé zemi hrál svazáka. Často chodí i na masáže a potrpí si na perfektní ošacení.

Také vás může zajímat ...

Když byl upozorněn, že oděv nemá zcela dobře barevně vyladěn, šel do sebe a najal si módní poradkyni Lenku Bernardes (34), díky čemuž má dnes barevně sladěné i spodní prádlo.

„Když vám něco padne, tak je to, jako když vám něco chutná nebo se napijete dobrého drinku,“ uvažuje Honza, ovoněn značkovým parfémem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...