Sabina Laurinová: Blíží se definitivní konec?

Konec! Jeden z hereckých kolegů SABINY LAURINOVÉ (46) prozradil, že herečka končí v oblíbeném seriálu z lékařského prostředí Modrý kód!

Už s ní nepočítají?

Také vás může zajímat ...

Sice ještě donedávna patřila mezi hlavní postavy, jak to tak vypadá, ještě tento rok bude muset odejít. Tvůrci seriálu s ní prý už nepočítají. Jenže právě Modrý kód ji znovu dostal na výslunní. Co s ní teď bude dál?

Vystřelili si z ní?

Když se herečky na nové zjištění ptali sami novináři, neměla o ničem nejmenší tušení! To znamená jediné, buď se k ní informace o jejím vyhazovu ze seriálu skutečně ještě nedostala anebo si zní kolegové krutě vystřelili! Laurinová je prý však nad věcí.

Protekce pro dceru?

Její dcera se totiž prý rozhodla, že bude herečkou a šla studovat muzikálový zpěv a herectví. O tomto prý vždycky snila. Chce si snad z dcery vychovat svou nástupkyni? Dokonce se prý spekuluje, že chtěla pro dceru protekční roli a kvůli tomu o přišla o práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...