Splní se Jirkovi sen? Ale bez manželky!

Ke svým blížícím se osmdesátým narozeninám dostane bavič a moderátor Jiří Krampol (79) pravděpodobně nejlepší dárek ze všech. Konečně se totiž v létě setká se svým idolem, kterému pravidelně propůjčuje hlas, s hercem Jeanem-Paulem Belmondem (85).

Také vás může zajímat ...

Jenže to má jeden háček. Bavič odjede do romantické Francie bez svojí ženy Haničky (56). Proč? Potřebuje si snad od své na alkoholu závislé ženušky alespoň na pár dní odpočinout? Nebo se bojí, že by mu jeho drahá polovička udělala v zahraničí po konzumaci pár skleniček vína zase nějakou ostudu? To si můžeme jen domýšlet.

Že se ale schůzka uskuteční bez ní, je hotová věc. „Jen ve dvou a s překladatelem, protože umím jen anglicky,“ potvrdil Jirka schůzku se svým idolem na pařížské Champs-Élysées. Vezme příště i Hanku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...