Tajemná předtucha zachránila synovi život

Syn byl tak nemocný, že se jednoho dne, naštěstí neúspěšně, pokusil o sebevraždu!

Herečka Ilona Svobodová (60) měla kdysi zvláštní tušení, které ji přimělo zkontrolovat svého syna. Jen díky tomu mu mohla poskytnout pomoc a přivolat sanitku, když ho našla ležet v bezvědomí.

Herečka Ilona Svobodová (60) je skutečně obdivuhodná dáma, která si prošla mnoha těžkými chvílemi. Když jí v roce 2014 zemřel manžel Petr Skoumal (†76), dlouho nevěděla, jak bude dál žít. To ale nebylo zdaleka všechno. Sympatickou Ilonu totiž dlouho děsí strašlivé vzpomínky.

Také vás může zajímat ...

Syna našla v bezvědomí

Nemůže totiž zapomenout na chvíli, která před devatenácti lety poznamenala celou jejich rodinu. Herečka se tehdy domnívala, že si její syn Filip u počítače připravuje nějaké věci do školy. Přesto měla podivné tušení, které ji donutilo jít se na Filipa podívat. Jaké však bylo její zděšení, když našla syna v bezvědomí zhrouceného na zemi.

Ačkoli byla zoufalá Ilona v šoku, okamžitě se pokusila Filipovi pomoci.

Dávala mu první pomoc a zároveň volala záchranku.

Filip se po záchvatu musel znovu učit psát.

Znovu se musel učit psát

Od přivolaných lékařů se později dozvěděla, že Filip právě prodělal těžký epileptický záchvat, který bude mít vážné následky. To se bohužel brzy potvrdilo. Filip ani po půl roce intezivní terapie nebyl stejný jako dřív. Všechny funkce jeho mozku byly oslabeny a on se musel znovu učit psát. Svobodová se pro něj pokoušela udělat všechno.

Vyhledala další odbornou pomoc a s pomocí speciální pedagožky se synem dalších pět let intenzivně cvičila. Naštěstí její neúnavná snaha přinesla ovoce. Filip úspěšně odmaturoval, dál se pilně vzdělával a později si našel práci v sociální sféře. Talentovaný mladík dokonce začal psát básně, takže není divu, že je na něj Ilona plným právem hrdá. A také jistě děkuje své zvláštní předtuše.

Vždyť právě ta ji tehdy přiměla Filipa zkontrolovat.

Těžkými chvílemi si prošla také po smrti manžela

Pronásledují ji děsivé vzpomínky

V současné době se naštěstí zdá, že je Ilonin život zase v pořádku. Herečka se totiž znovu zamilovala, a opět do muže, který se jmenuje Petr. Přesto ji občas pronásledují vzpomínky na děsivý okamžik, kdy se bála o život svého syna Filipa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...