Ustojí Žilková ten strašný tlak?

Dostává pěkně zabrat. Tohle nemůže vydržet věčně!

O Veronice Žilkové (55) se často mluví jako o velmi silné ženě,. Jenže každému jednou musí nutně dojít dech a blízcí kolegové herečky začínají mít obavy, zda tento čas nenastal právě u ní. V poslední době si vůbec neměla šanci oddechnout.

Donekonečna omlouvá a vysvětluje v médiích chování své dcery Agáty (32) a jejího muže Jakuba Prachaře (33) a oddaně pečuje o svou maminku Olgu (94) a následně i o tchyni, která nešťastně upadla u ní doma na schodech.

Velká rodina, velké problémy?
Velká rodina, velké problémy?

Do toho všeho pracuje a snaží se maximálně věnovat i nejmladší dceři Kordulce (11). Na jednoho člověka je to až příliš. Možná by to chtělo zvolnit, jinak si herečka koleduje o kolaps!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...