Utajila románek se ženatým kolegou?

JITKA SCHNEIDEROVÁ (47) má teď velmi těžké a složité období. Ocitla se totiž před zásadním životním rozhodnutím. Chystá se snad opustit partnera LUKÁŠE PITTERA (40)?

Po více než roce se opět stala herecky aktivní a jde z role do role. Jitka Schneiderová (47) se v posledním roce věnovala hlavně své rodině, a tak trochu zapadla do každodenní rutiny. Letošní rok jí ovšem nabídl hned několik hereckých příležitostí a také příležitost poznat nové kolegy.

Také vás může zajímat ...

To jí vlilo novou krev do žil a nejspíš i vnuklo myšlenku, že nyní, tři roky před padesátkou, dostala další možnost ukázat, co za talent se v ní skrývá, a možná také zažít další velkou lásku. Už kdysi opustila otce své dcery a žádný větší problém jí to nedělalo, bude se teď minulost znovu opakovat?

Po rozvodu je ohledně vztahů tajnůstkářská

Její velkou životní láskou byl před Lukášem Pitterem (40) herec David Švehlík (48). V roce 2009 manželský pár oznámil rozchod a nebylo to vůbec příjemné loučení. Herečka to vysvětlovala tím, že si s manželem přestala rozumět.

Švehlík chtěl prý začít život někde jinde a sám. Někteří společní přátelé zase tvrdí, že na Švehlíka byla Jitka až příliš divoká a temperamentní a to mu nevyhovovalo. Jejich manželství bohužel neslepila ani dcerka Sofie Anna (14).

Po rozchodu se také objevila informace, že ještě v době manželství herečka randila s jiným mužem. Později také sama přiznala nový vztah. Její další láskou se stal manažer firmy se sportovní módou David Císař (45).

Byla z toho láska jako trám, užívali si jeden druhého a létali na luxusní dovolené. Na jedné zahraniční cestě se měli dokonce vzít, což se ale nikdy nepotvrdilo. Od té doby, co se Schneiderová rozešla se Švehlíkem, se o svém soukromí už nikdy s novináři ani kolegy nebavila.

V letošním roce je všechno jinak

Když se pak rozešla i s Císařem, veřejnost se to dozvěděla až o celé měsíce později. Nikomu ovšem neušel fakt, že si opět našla nového muže, tentokrát randila s mladším designérem Lukášem Pitterem. S ním je ostatně dodnes, což je pro mnohé obrovským překvapením.

Zatímco někteří očekávají svatbu, jiní si vsadili na to, že letošní rok bude pro Jitku zlomovým a od svého partnera odejde. Vztah se totiž nikam nevyvíjí a Jitka tráví více času mimo domov. Hraje v novém seriálu Anatomie života a rovněž natáčí dva filmy. Zásadní zlomv životě jí ovšem přinesl nejspíš právě nový seriál.

Hereckými kuloáry se šíří informace, že se během natáčení zakoukala do sympatického herce, kterého už v minulosti párkrát potkala, avšak z takto úzké spolupráce měla možnost se těšit úplně poprvé. Padli si do oka a zjistili, že mají spoustu společných koníčků. O jakého muže má jít?

Se sympatickým, avšak ženatým kolegou si více než rozumí?

Je jím herec Václav Vašák (45), jenž je znám zejména ze seriálu Krejzovi či Modrý kód. Herec je ovšem ženatý, a tak si na nějaký ten flirt musí nechat zajít chuť. Leda že by se do Schneiderové skutečně zamiloval a byl schopný kvůli ní opustit rodinu.

Jenže o jejich údajném vztahu se toho zatím příliš neví. To, co si povídají vrabci na střeše, zatím nedokazuje ani to, že by si někdy dali tajné dostaveníčko. Pokud si jen padli do oka a rozumějí si jako přátelé, není na tom vůbec nic špatného.

Navíc každá žena touží být žádaná, obletovaná a opěvovaná, a to i před padesátkou. Což Schneiderová je a údajně nejen od Vašáka, ale i od dalších herců. Vždyť na svůj věk rozhodně nevypadá a pořád před ní na kolena padá tolik mužů jako třeba před dvaceti lety.

Všichni jí přejí štěstí a lásku a možná i svatbu, kterou si údajně sama herečka moc přeje. Ještě jednou v životě by se chtěla vdát, ale Pitter se zatím nevyjádřil. Možná i proto herečka začala hledat štěstí někde jinde. Tuší snad, že vztah s Pittrem se už nemá kam dál vyvíjet a že už o ni partner nemá zájem?

Rozejde se s ním kvůli svatbě?

O svatbě spolu měli mluvit už několikrát, ale problém je prý v tom, že Pitter si není tímto vztahem jistý. Jednoho dne by si totiž přál mít vlastní rodinu a hlavně potomka a toho už mu údajně Jitka nedá. Ne že by nemohla, v dnešní době je možné skoro všechno, ale ona nechce.

Necítí se na to, být znovu matkou, když už by teoreticky mohla být babičkou. Z toho mají pramenit všechny jejich neshody. Zatím se jim je dařilo překonávat. Zda to bude platit i v tomto roce, je ale stále ještě ve hvězdách.

A nejspíš i v sympatiích, které chová k herci Václavu Vašákovi. Jitka je ženou činu a dlouho ve svízelné situace určitě setrvávat nebude. Jakmile se rozhodne, začne konat. Z jejích kolegů si ale nikdo netroufne odhadovat, jakou cestou se nakonec vydá. Pokud se ale Jitka i Lukáš opravdu tak trápí, měli by jít raději od sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama