Veronika Žilková: Její kniha nikdy nevyjde

Knihy Veroniky Žilkové (55) se čtenářská veřejnost nedočká. Křehká blondýnka se rozhodla napsat knížku o tom, jak se jí žije s ochrankou, protože ji coby manželku ministra obrany Martina Stropnického (59) doprovází ozbrojení svalovci na každém kroku.

Aby se z toho nezbláznila, došlo bohužel i k útoku na její dům, začala psát o nepříliš veselém životě s ochrankou. Když knihu dokončila, poslala si rukopis na iPad. Počítač, na kterém psala, byl už totiž starý, málem se rozpadal.

Odvezla ho do sběrného dvora, pak měla cestu na pražskou Mezinárodní konzervatoř, kde učí. S hrůzou zjistila, že iPad nefunguje tak, jak by měl, a pověřila jednoho ze studentů, aby se na něj podíval. Kluk jí ho do pěti minut vrátil s tím, že přístroj je už v pořádku.

Také vás může zajímat ...

Ale zmizel rukopis. Student ho omylem odstranil. Žilková to považuje za boží trest. Tvrdí, že se neměla posmívat armádě. Tatínek toho studenta v ní ještě ke všemu pracoval. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...