Veronika Žilková: Upřednostňuje nevlastní děti?

Má pro strach uděláno!

Má tři vlastní děti a k tomu dvě v pěstounské péči. Herečka Veronika Žilková (56) se navíc po svatbě s hercem a politikem Martinem Stropnickým (61) stala ještě macechou pro jeho dalších pět dětí. „Stropnického děti mi říkají maceško, tak to není tak strašné.

Moje děti říkají Stropnickému, který je otčím, macechu,“ vysvětlila rodinné vztahy herečka. Přiznala ovšem také to, že děti od manžela a z dětského domova trochu více upřednostňuje. Proč ale?

Také vás může zajímat ...

Vlastní snesou víc

Žilková se u svých dětí spoléhá na to, že je zkrátka jejich biologická matka, a tak nemají na výběr.

Musí jít mít rádi za každou cenu, a proto snesou více kritiky. „Jsem přísnější matka než macecha. Moje děti totiž snesou mé pokyny víc než ty cizí. Na ty jsem hodnější než na vlastní,“ řekla Žilková.

Avšak právě možná díky tomuto přístupu kdysi zachránila svoji dceru Agátu Hanychovou (33) před drogovou závislostí, ke které měla nezkrotná rebelka našlápnuto.

Pomůže Matějovi

Pomocnou ruku herečka nabídla také nevlastnímu synovi Matějovi Stropnickému (35), který si nedávno koupil za peníze matky zámek poblíž Příbrami. Na nové nemovitosti bude mít ovšem mnoho práce a právě Žilková by prý klidně přiložila ruku k dílu. „Samozřejmě, když Matěj bude potřebovat něco natřít nebo posekat trávu, ať zavolá,“ prohlásila. Finančně mu prý ale rozhodně pomoct nehodlá.

V tom ať se bývalý politik vykoupe sám..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...