Vojtek trpí kvůli bývalé ženě!

Chce své děti do péče

Má strach o své děti!

Nová rodina, kterou se ROMAN VOJTEK (44) snaží s PETROU VRASPÍROVOU (29) vytvořit, mu sice přináší štěstí a lásku, ale o pohodě a klidu nemůže být ani řeč!

Herce a zpěváka trápí, že jeho dvě děti, EDITKU (6) a BENEDIKTA (1), vychovává exmanželka TEREZA VOJTKOVÁ (36), která střídá jednoho muže za druhým. Nejdříve chodila s hokejistou MICHALEM BÁRTOU (28), teď se po jejím boku objevuje miliardářský synek JAKUB MALINA (28). Vojtek má strach, jak takové změny prožívají děti.

Chce je do své péče?

Nechce, aby trpěly a každou chvíli řešily životní změny. Pokud jeho bývalé manželce nevyjde ani vztah se současným partnerem, je možné, že bude Vojtek žádat o to, aby dostal obě děti do své péče. Možná se měl ale začít starat předtím, než se rozhodl opustit manželku. Na takovou životní změnu děti nejsou připravené nikdy.

Také vás může zajímat ...
Šestý roèník akce S koèárkem Prahou se konal 20. 5. 2015 v pražských Žlutých lázních.
Bývalá Vojtkova žena střídá partnery nebývale často.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...