Za tím úsměvem je strach

V dubnu oslaví krásné výročí, na které se moc těší. Její přátelé se o ni ale bojí. Drbna Nyklová z Ulice hubne před očima. Neskrývá se za tím nemoc?

Pracovní nasazení by jí mohli závidět kolegové o dvě generace mladší, optimismus a úsměv na tváři neztrácí ani v těch nejtěžších chvílích. A že jich bylo! Ovšem nyní se o Jaroslavu Obermaierovou bojí i její okolí.

Také vás může zajímat ...

Nekontrolovaně hubne, a to velkou rychlostí, oblečení na ní visí, v krátké době shodila neuvěřitelných patnáct kilo!

Doba je zlá

Kdyby byla oslabená skrytou nemocí, určitě by ji koronavirus smetl k zemi. To se nestalo. Nákazu prodělala jaksi mimochodem. Je tedy dost možné, že za hubnutím a nechutenstvím vězí psychika.

Herečka jistě velmi citlivě vnímá, co se ve společnosti děje, že jsou divadla zavřená, kultura skomírá, herci se bojí budoucnosti. Pocit nejistoty a strachu, který všeobecně vládne, ji může klidně připravit o chuť k jídlu.

Kuráž jí dodává věčné dítě

Největší její starostí je, co bude s jejím postiženým synem Jarouškem (40), až mu jako matka nebude moci být nablízku. Byl to právě strach o syna, který jí dosud dával sílu překonat nejeden zdravotní problém. A v očích fanoušků se herečka stala symbolem kočky, která musí mít devět životů!

Před časem dotočila film Stáří není pro sraby s režisérem Tomášem Magnuskem (36), kde sama umírá, a udělá tak z Jiřího Krampola (82) vdovce. Ačkoli podobné herecké úkoly bere jako otrlá profesionálka, není to jistě nic příjemného.

Horší jsou ovšem skutečné problémy v reálném životě. Jeden čas na tom byla moc špatně, například po premiéře Kvítku mandragory dlouho sbírala v šatně síly a nakonec ji museli odvézt domů. Znovu se ale dokázala zvednout, nabrat sílu na své chaloupce a vrhnout se do práce. Dokáže to i tentokrát?

Má protilátky

Za rychlým úbytkem na váze se často skrývají zákeřné nemoci. I kolegové mají strach o její zdraví. Ovšem skutečnost, že prokazatelně prodělala COVID-19 a neměla žádné komplikace, jí dává velkou naději. Byla velmi překvapená, když jí sdělili, že je pozitivní.

Nadějné vyhlídky

Jistě bude dělat radost svým fanouškům a hlavně svému synovi ještě hezkou řádku let. Vždyť věk je jenom číslo a Jaroslava Obermaierová určitě všechny své kočičí životy ještě nespotřebovala!

Nesmí se jen nechat deprimovat tím, že pohřby skutečné se jí už začaly překrývat s těmi filmovými a odcházejí její přátelé, dokonce i ti, kteří jsou o hodně mladší. Snad letos konečně zase se synem vyrazí k moři, kde dokáže vše hodit za hlavu a vypnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama