7 vět kterými se netrestejte!

Nejsem dost dobrá Nikdo na světě neumí všechno a nerozumí všemu. Všichni jsme dost dobří na to, abychom posouvali své přednosti a vyrovnávali se s nedostatky. V žádné chvíli nejste s c h o p n a udělat víc, než v dané chvíli dokážete.

Díky tomu jste ovšem nezaměnitelná a jedinečná. V každém okamžiku jste tak dobrá, jak umíte, a prožíváte přesně to, co potřebujete pro svůj rozchu do padesáti. Pokud se soustředíte pouze na čísla, postupně zjistíte, že vaše dýchání se vrací k normálu.

Také vás může zajímat ...

Zázrak jménem chůze Chůze aktivuje nervové buňky v mozku, které uvolňují smysly. Naučte se pár protahovacích cviků, krátkou sestavu z jógy nebo se projděte. Je dokázáno, že i deset minut chůze vám pomůže cítit se víc v pohodě.

V dlani můžete mačkat i měkký míček. Mačkání a povolování vám pomůže nervozitu uvolnit a dostat ze sebe ven. Čerstvý vzduch je zkrátka zázračný. Buďte připravena Před rozhodujícím okamžikem, z kterého jste nervózní, se připravte.

Ať už jde o rozchod, či přijímací pohovor, představte si předem okamžik setkání. Připravte si svá první slova. Připravte se na možné otázky a to, o čem chcete mluvit, mějte perfektně zmáknuté. Pak se budete cítit mnohem méně nervózní nejen před událostí, ale i během ní.

voj. Neutápějte se proto zbytečně v tom, co nezvládáte. Nikdo mně neocení Mezi tím, jak myslíte a jak se chováte, musí být rovnováha. Jinak dojde ke zkratu mezi srdcem a svěd omí m . Říkejte, co si myslíte, a dělejte, co říkáte.

Nemusí vás za to nikdo ocenit. Podstatné je dělat věci, které jsou pro vás správné, i když se nikdo jiný nedívá. Dobré pocity, které potřebujete ke spokojenému životu, vám totiž dává to, co vnitřně považujete za správné. Jsem tak nešťastná Štěstí je vnitřní stav mysli. Jenže co dělá šťastnými druhé, vás dělat nemusí. Chcete v životě b u d o v a t spokojenost někoho jiného, nebo svou vlastní?

Pokud jste spokojená jen když je spokojeno vaše okolí, snažte se hledat takové prostředí, ve kterém souzníte s lidmi.

Tohle ti neodpustím Co se stalo, stalo se. Nejde to změnit. Máte dvě možnosti. Můžete to buď stále vláčet za sebou, nebo to nechat navždy v minulosti. Slovo odpustit můžete zaměnit za odstřihnout. Zbavit se toho, přestat to nosit v sobě.

Pusťte to, co vás trápí. Odpusťte to. Nemá to nic společného s osobou, která vám ublížila. Je to akt, který má vše společné s vámi. Vám se uleví. Jsem tak hloupá Každou chybou se učíte. A žádný učený z nebe nespadl. Co prožijete, je zážitek. A zážitek je zkušenost. Ať je zkušenost dobrá nebo špatná, je prospěšná, protože je to lekce, kterou potřebujete zažít.

Kdybyste ji nepotřebovala, neudělala byste chybu.

Naučte se být za chyby vděčná.

Posouvají nás – i když bolí. Cokoli bolí, a nutí vás k pláči, je ve skutečnosti váš růst. Každý se do mě trefuje Kdykoli se někdo vůči vám negativně vyjadřuje nebo chová, svědčí to především o jeho negativních pocitech. A negativní pocity svědčí o jeho momentální neschopnosti udržet si pozitivní nadhled nad situacemi.

Spousta nespokojených hledá pouze hromosvod pro odvedení vlastního přepětí.

A proč se trefují zrovna do vás? Třeba proto, že jste jim nejblíž. Jsem horší než ty Člověka nedělá to, co zvládne snadno, ale to, co dokáže překonat. A v tom jsme všichni jiní. Každý totiž překonáváme své specifické překážky.

Abyste se mohla s někým poměřovat, musela byste mít stejné předpoklady, jako ten druhý: geny, výchovu, projít stejnou životní cestu a zkušenosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...