Můj čas na kafíčko

Proč se muži bojí silných žen?

Jisté ženy vyzařují kouzlo, které muži obdivují, ale před nímž také prchají.

Chlapy fascinují sebevědomé a akční ženy, prostě silné osobnosti. Jenže potom často nedokážou zvládnout ženskou sílu a utíkají raději do náručí nejistých krásek. Proč to tak je? A jak si taková žena udrží muže?

Muž potřebuje cítit, že je chtěný a obdivovaný. Silná žena umí ukázat, jak moc ho miluje. Nepotřebuje muže, který by bojoval její bitvy. Pokud má nějaký problém, vypořádá se s ním sama. Nesedí a nečeká v koutě jako oběť. Někteří muži ale nedokážou zvládnout takovou sílu. Muž musí být ochotný nejít vedle ní, ale ani před ní.

Ví, co chce a nechce

Silná žena ví, co co chce a co musela zvládnout, aby dosáhla toho, co má. Pokud má ráda muže, nečeká, až on udělá první krok. Je houževnatá a zároveň smělá a to je pro některé muže odstrašující. Miluje z celého srdce a může žít s mužem, ale i bez něho. K tomu je třeba sebevědomého a vyrovnaného muže, který by takovou osobnost zvládl.

Slabý muž ji nezvládne, ale silný jí umí být oporou.

Miluje bez podmínek

Láska silné ženy je věrná a miluje svého muže divoce. Když cítí, že jí lásku vrací, udělá vše pro to, aby se cítil milován. Podpoří ho a pomůže, aby dosáhl toho, co si zaslouží. Někteří muži nedokážou zvládnout tento druh bezpodmínečné lásky. Dostanou strach z intenzity citů a z hloubky dávání a často právě před tím zbaběle utečou.

Ustojí výzvy a překážky

Silná žena umí zvládat a nehroutit se z problémů v životě. Musela být extrémně silná, aby přežila. Ví, že dokáže vydržet takřka cokoli na své cestě, jenže taková síla je pro muže někdy až zastrašující. Silná žena je ochotná sdílet svá vnitřní zranění, ale od muže očekává totéž. V jejím světě neexistují žádná tajemství.

Neodpustí žádné lži

Být ve vztahu se silnou ženou vyžaduje od muže, aby nehrál žádné divadlo. Pokud jí lže a nedokáže být upřímný a férový, silná žena nebude mít žádný problém vzdát se ho. Silná žena je čestná a očekává ve vztahu naprostou důvěru. Umí bezpečně poznat lež, takže se muž nemusí snažit o žádné báchorky a výmysly.

Chce mít silného chlapa

Někteří muži nedokážou zvládnout emocionální chaos. Proto silná žena potřebuje mít v dosahu silného muže, neboť nemá čas na hraní prázdných her. Slabý muž ji nezvládne. Neví, co si počít s upřímností, silou, inteligencí a nezávislostí. Silný muž dokáže pozvednout silnou ženu, aby se vypořádala s temnostmi a zraněními své duše.

Zaslouží si to nejlepší

Silná žena vyžaduje vášeň, touhu a pocit, že ona je ta pravá. Vyžaduje opravdovou blízkost a pro muže je velkou výzvou.

Je spokojená se svou ženskostí, žádnými fyzickými komplexy netrpí, a už vůbec ne mentálními, a proto potřebuje, aby byl chlap opravdovým chlapem, na kterého se může spolehnout. Ví, že si zaslouží jenom to nejlepší, a to nejlepší ze sebe také muži umí bezvýhradně odevzdat.

Nebrání muži v odchodu

Typ silné ženy následuje chlapa klidně do pekla, pokud ví, že se jí opravdu zcela odevzdal. Pokud ale cítí, že jí chlap ubližuje a stahuje ji dolů nebo že s ní nehraje čistou partii, nechá ho jít. Rozhodně nebude čekat na muže, aby se rozhodl, zda chce ji, nebo nějakou jinou.

Žena, která má dostatečnou vnitřní sílu, potřebuje cítit respekt k partnerovi. Nejhorší, co chlap může udělat, je dát jí najevo, že ji považuje za nezajímavou a slabou. Pokud to jejího muže táhne pryč, nechá ho jít, pokud zjistí, že si s ní jen hraje. Když se cítí být přehlížená a nemilovaná, nemá žádné problémy ukázat muži dveře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden