Angelina Jolie – Místo s panenkami si hrála s noži

Byla to taková zvláštní holčička. Místo panenek si ráda hrála s pořádně ostrými noži. A snila o tom, že až bude velká, stane se ředitelkou pohřebního ústavu. Kdo zná jejího otce, herce Jona Voighta (79), řekl by, že byla divná po tatínkovi. Určitě ne náhodou o něm již dospělá Angelina Jolie řekla: „Můj otec je opravdu skvělý herec.

Popravdě řečeno, byla bych radši, kdyby byl býval skvělý táta.“

Také vás může zajímat ...

Vyrostla do krásy

Když jí bylo čtrnáct, přestala snít o rakvích a zamířila na přehlídková mola. V šestnácti už oslnila New York, Londýn i Los Angeles. Tam ji objevily hvězdy hudebního nebe. Postupně zářila ve videoklipech Lennyho Kravitze (53), Rolling Stones a dalších. Jenže intelektuálně založené krásce role modelky nestačila. Od jedenácti let studovala divadelní vědy a film na prestižních školách.

A začala hrát. Se stejnou intenzitou se Angelina vrhla do světa lásky. Prvního kluka poznala ve svých čtrnácti letech. Dva roky se spolu scházeli pod rodinnou střechou přímo v Angelinině pokoji. Ve vší počestnosti, pod dohledem přísné maminky Marcheline Bertrand (†56) ve vedlejším pokoji.

„Díky tomu se můj první vztah vyvíjel bezpečným způsobem,“ zhodnotila dva roky chození Angelina Jolie. „Druhou možností bylo, že bychom se s přítelem toulali po nocích po ulicích,“ dodala. Dalším oficiálním milencem byl až její první manžel, herec Johnny Lee Miller (45). Seznámili se spolu při natáčení filmu Nebezpečná síť. Pamětníci vzpomínají, jak moc to mezi nimi jiskřilo.

Všechny proto udivilo, že se tenkrát nedali dohromady.

Příliš mladí na manželství

Naopak spolu na několik měsíců přerušili kontakt. Jenže rychle zjistili, že bez sebe nemohou být a v rekordní době zamířili před oltář. Angelina se k němu však nedostavila v bílých šatech s dlouhým závojem. Dorazila v černých kožených kalhotách a bílé košili. Na ní měla vlastní krví napsané jméno nastávajícího. Po roce a půl už šli od sebe.

„Myslím si, že Johnny je vysněným manželem většiny dívek. Jenže jsme tenkrát byli na manželství příliš mladí,“ objasnila důvod rozchodu Jolie. Sama však dlouho nezůstala. Rok po rozvodu se provdala podruhé. V Las Vegas si vzala kolegu z filmu Bláznivá Runway Billy Boba Thorntona (62). Jako důkaz své vášnivé lásky oba manželé nosili na krku ampulku s krví svého protějšku.

Bulvární listy tenkrát spekulovaly o možném napojení novomanželů na satanisty. V době rozvodového řízení sundali ampulky z krku a bylo po skandálu. Skoro dva roky nebylo o Angelině slyšet. Pak se ale objevilo vážné obvinění. Vášnivá kráska prý může za rozvod Jennifer Aniston (49) a Brada Pitta (54).

Při natáčení filmu Pan a paní Smithovi nezůstali jen u scénáře.

I se ženami

Stali se z nich milenci. Jolie nejprve tyto zprávy popírala: „Po zkušenosti z dětství, kdy byl můj otec nevěrný mé matce, si nedokážu představit, že bych měla poměr s mužem, který podvádí svou ženu.“ Později připustila, že se tenkrát do sebe během natáčení opravdu zamilovali. Pár týdnů poté Pitt a Jolie slavnostně oznámili, že spolu čekají dítě.

Možná by bylo nejzajímavější, kdyby jednou, třeba v rámci svých pamětí, zveřejnila herečka také seznam svých přítelkyň. To, že prožila krátký, ale o to vášnivější lesbický románek s modelkou Jenny Shimizu (50), se nenamáhala zakrývat. „Bylo to v době mého sexuálního experimentování. Byla jsem mladá,“ vysvětlovala.

Divoká dračice se v manželství s Bradem Pitem změnila ve vzornou manželku a matku šesti dětí, tří vlastních a tří adoptovaných. Stejně jako její manžel si tak plnila svůj celoživotní sen o velké rodině. „Nikdy jsem netoužila po tom být hvězdou v záři reflektorů. Daleko víc si užívám, když sedím v domě obklopena smějícími se dětmi a milujícím mužem.

To je to, o čem jsem snila.“

Nejradši je doma

Po mužích si získala v posledních letech i srdce žen. To když si z preventivních důvodů nechala odstranit obě prsa. Genetická výbava po matce a babičce jí totiž nepřinesla jen přirozený půvab, ale také velkou pravděpodobnost, že její tělo zasáhne rakovina. Co se týká jejího pohádkového manželství, až tak pohádkové nebylo.

Na podzim 2016 podala Jolie žádost o rozvod, od té doby žije pár v odloučení.

Děti bydlí s Angelinou, která tvrdí, že Brad Pitt je alkoholik.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...