Během druhého manželství prasklo na Chucka Norrise dávné tajemství!

O vztahu ke své druhé manželce Chuck řekl, že nikoho předtím tolik nemiloval!

Svoji životní lásku Genu O´Kelly (58) získal slavný akční herec Chuck Norris (80) až na druhý pokus, rozhodně mu ale stojí za to. Kvůli ní změnil životní styl a chce s ní vydržet co nejdéle!

Už dlouhá léta je Chuck Norris (80) symbolem tvrďáctví a soudě dle mnoha vtipů, vlastně i nepřemožitelnosti. Superhrdina, který si poradí s každým problémem a s každým padouchem, má ale i svoji civilní podobu a v ní najdeme překvapivě velkého romantika!

Také vás může zajímat ...

Nevěstě bylo sedmnáct let!

Herec a mistr bojového umění má v sobě po předcích z otcovy strany i indiánskou krev. Možná nevíte, že jeho skutečné křestní jméno zní Carlos Ray. Byl nejstarším ze tří chlapců a matce pomáhal s výchovou svých mladších sourozenců. Po střední škole si to namířil do armády, konkrétně k letectvu. V té době se poprvé hodně zamiloval.

Dianne Kay Holechek (79) (podle příjmení možná měla české předky) chodila do nižšího ročníku na střední škole. Akční Chuck neváhal a požádal ji o ruku už jako čerstvý absolvent armádního výcviku. Dianne souhlasila. Tradiční obřad měl pak jednu zvláštnost: Chuck se ženil ve vojenské uniformě. Ženichovi bylo osmnáct let, nevěstě pouhých sedmnáct.

Bylo otázkou, jak takové zdánlivě nezralé manželství dlouho vydrží. Kupodivu jejich oficiální vztah trval třicet let! Měli spolu dvě děti, jenže z Chucka se mezitím stala slavná osobnost. Prožili si krizi, kdy Dianne od manžela odešla, ale pak se nechala přemluvit k návratu a dvojice si prožila druhé líbánky.

Nakonec ale stejně šli od sebe, v době, kdy si Chuck vychutnával i filmovou slávu a točil v Hollywoodu úspěšné akční filmy.

Vtipy o něm mu nijak nevadí.

Laskavý drsňák

Chlap, který se umí prát, má charisma a jeho zbraní je karate, má také srdce. Už během prvního manželství si Chuck uvědomoval, jak jsou v životě důležité rodina a láska. Několik let po rozvodu poznal bývalou modelku Genu O´Kelly (58). Byla o generaci mladší, rozvedená a z předchozího manželství měla dvě děti.

Chuck si ji vzal v listopadu roku 1998 a o tři roky později se páru narodila dvojčata. Na stará kolena se slavný herec zamiloval tak, jako nikdy předtím. Gena ho označuje za něžného, laskavého a bezúhonného muže, což je trochu v protikladu s tím, jak tvrdě se projevoval ve svých filmech.

V době, kdy už byl Chuck podruhé ženatý, prasklo na něho jedno tajemství z minulosti: měl totiž nemanželskou dceru. Tehdy se nejednalo o milenku, ale jednorázový úlet a dcera se o tom, že její otec je akčním hrdinou, dozvěděla až v dospělosti. Pak se i osobně setkali. Na Chuckovo manželství s Genou ale neměla tahle epizoda samozřejmě žádný vliv.

Dnes už se šťastný herec pomalu blíží k osmdesátce, ale protože se chce kvůli lásce ke své ženě dožít více než stovky, měl by mít ještě hodně roků před sebou. Každopádně je už třináctinásobným dědečkem a stále se těší dobré fyzické kondici.

Padouchům by určitě dokázal napráskat stejně jako ve svých nejlepších letech!

Svatební cestu museli odložit, ale pak stála za to!

Svatbu s Genou si udělal Chuck opravdu ukázkovou. Žádný malý soukromý obřad, pozváni byli všichni přiíbuzní a známí, včetně hercových synů z předchozího manželství. Jako hlavní melodie zazněla countryová skladba s názvem jsi láska mého života. Na svatební cestu se kvůli pracovnímu zaneprázdnění nemohli vydat hned.

Potom si to ale vynahradili a zamířili na slavný ostrov Bora-Bora v Tichém oceánu. Stříbrnou svatbu oslaví zanedlouho, jestli i zlatou, ukáže čas.

Chuck by chtěl!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...