Čeká s mladším milencem dítě?

Moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (42) je snem mnoha mužů. Ona je ale šťastně zadaná. MICHAL SMEČKA (32) už ale delší dobu touží jejich vztah posunout dál. Že by se konečně zadařilo?

Jako moderátorce se jí daří a její kariéra směřuje výš a výš. Blondýnka Lucie Borhyová (42) se v posledních letech soustředila především na práci.

Také vás může zajímat ...

Jako hvězda hlavní zpravodajské relace si sice vydělá slušný balík peněz, kromě toho diváci ji i po více než dvaceti letec pořád milují a zdá se tak, že jí nemá absolutně co chybět.

Jenže Lucie to má očividně trošku jinak. Pořád prý touží dokazovat sama sobě víc. I proto údajně vzala účinkování v seriálu Ordinace v růžové zahradě. A stalo se přesně to, co potřebovala. Otevřel se jí další pracovní obzor.

Dokonce se mluvilo i o tom, že by chtěla moderování odsunout na vedlejší kolej a věnovat se spíše herectví. Na to ale nepříznivě reagovali její skalní obdivovatelé, kteří ji chtěli mít tam, kde je doposud.

Dva potomky už doma má

Teď se ale nejspíš bude muset na nějaký čas vzdát úplně všeho, protože by ji v blízké době měl čekat úplně jiný program. Proslýchá se totiž, že se svým přítelem Michalem Smečkou (33) čeká miminko. Co je na tom pravdy?

Ačkoli vždycky plánovala velkou a pohodovou rodinu, ze které ostatně i sama pochází, nakonec se jí podařilo porodit dva potomky. Každýmá ale jiného tatínka. Prvorozeného syna má se svým bývalým přítelem, Řekem Nicem Papadakisem (44).

Dceru má zase se svým dalším expřítelem, bývalým sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou (32). Oběma dětem dovoluje se s tatínky vídat a s oběma údajně vychází dobře. Nechce jim dělat zle a přece jen, hlídání se jí také občas hodí.

Milované potomky se také snaží držet dál od mediálního světa, nezveřejňuje ani fotky jejich obličejů, zkrátka nic. Jako maminka pro ně chce to nejlepší, podstatné pro ni je, aby si užili normální dětství bez kamer a foťáků. A to se jí zatím daří.

O těhotenství mluví už dlouho

Lucčin současný přítel Smečka s ní žije už pár let. Ze začátku to vypadalo, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání, všechny ale nakonec překvapili. Původně spolu měli pracovat na jednom projektu, přeskočila jiskra a pak už to šlo rychle.

A vypadá to, že jim to stále klape. Kdykoli se Lucie někde objeví, sálá z ní jen radost a štěstí. Michal navíc údajně skvěle vychází s Lucčinými dětmi a není tak zřejmě nic, co by mělo u nich doma způsobovat dusnou atmosféru.

Nicméně Smečka už dlouhou dobu mluvil o tom, jak moc by si přál mít i svoje vlastní dítě. Borhyové tím nejspíš nasadil brouka do hlavy. Myslela si, že už si své „odrodila“, ale když jí mladší partner neustále básnil o miminku, asi se v ní něco zlomilo. Asi jí došlo, že o to Michala nechce připravit.

A tak začala přemýšlet nad tím, jestli by to nebylo ještě možné.

Další radost a další rozchod?

Vždycky když si Lucie v minulosti se svým přítelem pořídila miminko, jejich vztah skončil. Pár let po narození syna ji nechal tehdejší partner Nico, a když porodila dceru Lindu, i Hrdlička vzal po chvíli nohy na ramena.

Borhyová se možná bojí, že by se něco podobného mohlo stát i se Smečkou, a to už by asi nepřežila. Co když mu porodí dítě a on ji potom také opustí? Zůstala by sama na tři děti. Peněz má sice dost, nejspíš by je bez problémů uživila, ale to by musela být neustále jen v práci.

Děti by jí mezitím vyrostly mrknutím oka. Nehledě na to, jak by vypadala v očích druhých. Ukazovali by si na ni jako na chudinku, kterou zatím každý chlap nechal samotnou jako kůl v plotě.

Chce to risknout

Lucie ale zřejmě zvážila všechna pro a proti a došla k závěru, že si další miminko pořídí. Vykašlala se na všechny negativní scénáře a dala na svou intuici. Údajně věří tomu, že by si Michal něco takového jistě nedovolil.

Navíc, i kdyby odmítla, stejně bylo riziko, že by zůstala sama, protože by si Smečka nejspíš pořídil ratolest s někým jiným. Už jen proto mu chce jeho největší přání splnit a udělat z něj pyšného tatínka.

„Rozhodně nemám strach opět otěhotnět a ani se tomu nebráním, uvnitř se cítím strašně mladá a plná energie, věk neřeším, to je jen číslo,“ svěřila se Lucie. Přednedávnem dokonce měla naznačit, že už s Michalem na dítěti začali pracovat.

A možná se jim už i zadařilo. Lucie si totiž v posledních dnech celkem dost schovává bříško. A pozorní diváci si hned po svátcích všimli, že ploché bříško, kterým se vždy tak chlubila, je najednou pryč. Proč se ale snaží jiný stav utajit?

Co bude s kariérou?

Pokud se Lucčino těhotenství skutečně potvrdí, bude ji muset znovu někdo nahradit za moderátorským stolem. Pravděpodobně by dostala víc prostoru její největší sokyně Kristina Kloubková (44), která už jí teď šlape na paty.

Kdoví, jestli by si Borhyová po mateřské dovolené v televizi vůbec ještě škrtla. Její roky budovaná kariéra by byla najednou pryč. Dítě jí za to ale stojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama