Andělské karty vám pomohou!

Každá žena má v sobě kus magické čarodějky, a tak nás přitahuje všechno, co je tajemné. Pokud chcete znát budoucnost, nemusíte hned chodit ke kartářce. Naučte se číst poselství z andělských karet. Máme pro vás skvělé rady, jak rozumět jejich symbolům.

Andělské karty vám mohou zodpovědět vaše otázky ohledně vašich vztahů, lásky, úspěchu, práce, rodiny a mohou vám pomoci při vašem duševním rozvoji. Jsou pojítkem se sférou andělů, kteří vás ochraňují. Můžete tak začít komunikaci s vašimi duchovními průvodci, nebo vaším vyšším Já. Karty vám napoví, jak dál máte jít ve svém životě. Každý máme svého anděla strážného a další anděly, kteří nad námi bdí. Jsou ochotni pomoci každému, kdo o jejich pomoc požádá. Jedním ze způsobů kontaktu s nimi jsou právě andělské karty.

Pozitivní poselství

Na rozdíl od tarotových karet, které ukazují i negativní zprávy, andělské karty mají krásné ilustrace, jsou hřejivé, milé a přinášejí radost. Mají pro vás vždy jen pozitivní poselství, na rozdíl od karet tarotových, které přinášejí i negativní zprávy. Je to tak proto, že nám andělé radí vždy láskyplně a jemně a vedou nás upřímně k našemu nejvyššímu dobru. Takže se nemusíte ničeho bát. Andělé jsou naši duchovní ochránci, vedou nás a rozvíjí naši duši na Zemi. Prvním krokem k sebezdokonalení je zkusit to.

Jak vykládat karty?

Pokud jsou vaše andělské karty úplně nové, před jejich použitím si je pečlivě prohlédněte a dotkněte se každé z nich. Toto je důležité proto, aby se mezi vámi a kartami vytvořilo určité pouto. Balíček karet zamíchejte a rozložte je před sebe. Uvolněte se, zhluboka dýchejte a soustřeďte se na své pocity. Nechte svým nitrem prostoupit hřejivé teplo a představujte si, že sedíte uprostřed světla, kde vás nic neruší.

Každý symbol skrývá poselství

Balíček karet rozložte před sebe. Pusťte si příjemnou relaxační hudbu a rozpalte aromalampičku s vonnými esencemi. To vám pomůže uvolnit se a zapomenout na všechny starosti. Tím otevřete cestu pro andělské energie, které k vám skrz karty začnou proudit. Zavřete oči a představte si osobu, nebo cokoliv, co se týká vašeho přání. Na tuto věc se soustřeďte a položte otázku, na kterou chcete znát odpověď.

Pořadí a pozice karet

Důležitým aspektem ve vykládání andělských karet je jejich pozice. Pokud kartu vytáhnete správně, tudíž není vzhůru nohama, znamená to, že právě prožíváte, nebo jste prožila životní situaci, která je znázorněná na kartě. Každá karta, která je vytažena vzhůru nohama, ukazuje na problém, na který se máte právě teď ve svém životě zaměřit. Pokud cítíte, že sdělení andělských karet nerozumíte přesně, vytáhněte si ještě další, pomocnou a doplňující kartu, která vám doplní to, co vám karty chtějí říci.

Nechte na sebe působit symboly

Pokud si nejste jistá, co která karta přesně znamená, nechte je na sebe působit. Nebo se podívejte do malé knížky, která je přiložená ke každému balíčku karet a nalistujte stránku s požadovanou kartou. Pro nejlepší výsledky při práci s andělskými kartami doporučujeme sadu 44 karet od slavné autorky a průvodkyně andělským světem Doreen Virtue. V ezoterických prodejnách, či knihkupectvích je seženete v nejrůznějších provedeních.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden