Barevný pořádek na stole, v bylinkách i nářadí

Také se už nemůžete dočkat, až po vlekoucích se chladných dnech vyrazíte na chalupu a začnete něco kutit? Teplé jarní paprsky probudí k životu nejen přírodu, ale i nás. Najednou máme chuť vysázet si čerstvé bylinky a v dílně si zřídit pořádek na stole i v nářadí. Abychom s nově nabranou energií nenadělali víc nepořádku než pořádku, všechno si raději hned popisujme a značme. S permanentními popisovači Pilot to bude hračka!

Po zimě začínáme probírat nepotřebné věci, pouštíme se do nových aktivit i úklidu doma a na zahradě. Jestli chcete, aby vám pořádek a přehled vydržel delší dobu, dáme vám dobrou radu. Přebrané krabice, nově založené sešity i pracně přerovnané šroubky si nezapomeňte pečlivě popisovat a značit, ať pak víte, kam rychle šáhnout, až bude potřeba.

S jakým popisovačem ale popíšete plast, karton, dřevo i kov? Permanentní popisovače Pilot s označením 100 a 400 zvládnou všechny povrchy a teplotní výkyvy, odolávají světlu, a dokonce také vodě. Díky vyspělé technologii inkoustu vydrží až 24 hodin bez víčka a přitom si stále uchovávají plnou stopu psaní. Můžete si vybrat ze čtyř nejpoužívanějších barev (černé, modré, zelené a červené) a dvou typů. Permanentní popisovač 100 s jemným kulatým hrotem (šířka stopy 1 mm) je stejně výkonný a otěruodolný jako permanentní popisovač 400 se zkoseným hrotem (šířka stopy 1–4 mm). Jejich lehká těla obepíná na dotek příjemná fólie a hroty chrání pevné víčko, inspirované tradičním japonským bubínkem Taiko. Popisovače neobsahují ani toluen, ani xylen a jsou téměř bez zápachu. I proto je s nimi radost pracovat. A po práci je uzavřete víčkem a bezstarostně uložte ať již do zásuvky nebo stojánku na stole. Protože tyto popisovače jen tak nevyschnou!

Kromě úklidu si občas chceme jen hrát a tvořit. S Pilot Super Color popisovačem můžete napsat či nakreslit originální přáníčka, ozdobit si plastové nádobky, skleničky i vázy nebo opatřit štítkem první zavařeniny a osvěžující pečené čaje. Vybírat můžete z bílé, zlaté a stříbrné barvy, od velmi tenkého hrotu přes střední až po extra široký podle potřeby.

Malý tip: Lze je využít i na drobné opravy barevných plošek, např. obuvi.

Čekání na jaro můžete urychlit vytvořením „zeleného“ domova. Vysaďte si osvědčené i dosud nepoznané bylinky, které provoní váš domov. Opět si nezapomeňte jednotlivé druhy označit, ať se v nich pak ve spěchu neztratíte. V tom vám pomůžou nové pigmentové popisovače Pilot Pintor, které jsou dostupné v 24 pestrých odstínech. Zvládnou popsat každý povrch, dokonce tmavé květináče nebo porézní povrchy. Jejich zvláštností či spíše výhodou je, že inkoust je na vodní bázi, a proto na různých površích funguje rozdílně.

S popisovači Pilot zjistíte, že i úklid může být zábava. Díky jejich vyspělé technologii inkoustu se nemusíte bát, že by vám popisky někdy zmizely. Určitě pak oceníte ušetřený čas a nervy při hledání správných ingrediencí i kutilských potřeb.

reklama
reklama