Co o vás říká barva oblečení?

Schválně se podívejte do svého šatníku. Která barva se tam vyskytuje nejčastěji?

Napadlo vás, proč nosíte jednu barvu tak ráda, a jinou byste si nevzala ani za nic? Proč se ráno obléknete do určité barvy, a nevíte proč? Barvy totiž podvědomě vypovídají o momentálním duševním stavu, náladách a pocitech! Jaká barva je vaše oblíbená?

BÍLÁ

Je to barva nevinnosti, a proto jsou i nevěstiny šaty, podle starých tradic, většinou bílé. Znamená svobodu ve smyslu překonání překážek a nových možností. Je symbolem smrti a znakem usmíření a odpuštění. Neprovokuje, nikoho nerozčiluje, ale nenese žádnou energii. Přednost jí obvykle dává člověk, jenž nechce vybočovat z davu.

ŽLUTÁ

Vybírají si ji lidé, kteří hledají nový, uvolněný vztah, jenž by jim poskytl možnost otevřít se a dosáhnout toho, po čem touží. Kdo dává přednost žluté, má rád humor, uvolnění a hledá možnost osvobození, které by mu přineslo štěstí. Pokud někdo žlutou odmítá, je to člověk prázdný nebo podrážděný.

ZELENÁ

Obliba zelené vypovídá o tom, že jste si vědomi své převahy, moci a síly. Chcete se líbit, toužíte po uznání, bojíte se podlehnout a snažíte se vyhnout cizímu vlivu a hledáte způsoby prosazení. Pro většinu lidí je

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře