Horoskop vůní

Asi pro vás nebude ničím novým, že znamení zvěrokruhu o svém nositeli prozrazuje, jaké má vlastnosti, jak se chová nebo co by ho mohlo bavit. Jen málokdo ale už ví, že tato znamení mohou posloužit jako vodítko při výběru vůně. Najít si ten svůj parfém může trvat opravdu velmi dlouho. Odborníci dokonce tvrdí, že někteří ho mohou hledat třeba celý život. Vonět vám může spousta z nich, ale takový ten srdcový je vždycky jenom jeden. Pokud jste zvědaví, jakou vůni vám přisoudily samy hvězdy, neváhejte se podívat do našeho malého rádce. Schválně jestli máte doma ten pravý.

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana jsou plné života. Hodí se pro ně intenzivní vůně naplněné energií. Vyvarovat by se ale měly jemných parfémů, které si odporují s jejich osobností.  Býk Ať to stojí cokoli, býci si jdou vždycky za svým cílem. Jejich smyslnost nejlépe doplní přírodní afrodisiaka, jako je pižmo nebo santalové dřevo.

Blíženci

Smyslnost, šarm a energie jsou vlastnosti žen v Blížencích. Poměrně často mění svůj vkus, a pokud jim věnujete darem parfém, rozhodně nesáhnete vedle. Rádi vyzkoušejí jakoukoli vůni.

Rak

Raci jsou citlivé a plaché bytosti a jsou nerady středem pozornosti. Chybí jim zdravá dávka sebevědomí, a proto jsou pro ně vhodné lehké vůně třeba s nádechem magnolie.

Lev

Ženy tohoto znamení jsou rázné, rozhodné, někdy trochu paličaté, ale silné a rády bojují o to, na čem jim záleží. Lvicím sedne nejlépe silná, ale ne příliš těžká vůně.  Panna Vůně pro Pannu by měla být pokud možno tlumená a vyvážená. Žádné silné kořeněné tóny jí totiž slušet nebudou.

Váhy

Výsadou těchto žen je rovnováha. Potrpí si na luxus, který není příliš okázalý, a na výrobky vysoké kvality. Nesluší jim výrazné parfémy, naopak.

Štír

Vůni si vybírají podle nálady a momentálních pohnutek, ale u Štírek bodují parfémy orientální s vůní kadidla a koření.

Střelec

Většinou jde o ženy sportovně založené,  málokdy je potkáte na podpatcích. Nejvíc se k nim hodí svěží a energické vůně s romantickým nádechem.

Kozoroh

Nestává se často, že by se ženy narozené v Kozorohu nechaly strhnout emocemi. Nerady mění své oblíbené vůně, proto je ke změně jen tak nepřesvědčíte. Mají rády lehké vůně.

Vodnář

Je jen obtížné Vodnářky zařadit do nějaké škatulky, protože často a rády překvapují. Dávají přednost svůdným vůním, které se vyznačují jemností a neobyčejností.

Ryby

Co dělá Rybám dobře? Když jsou obklopené jemnou vůní, pižmo nebo ambra, to není nic pro ně. Chcete-li je podarovat, vyberte parfém, z něhož čiší pozitivní energie.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama