Jak si přivoláte…

Domácí magie je často opomíjena kvůli exotičtějším způsobům čarování. Nemusíte být zrovna čarodějka a přesto můžete využít starých magických kouzel, které používaly už naše prababičky. Zkusíte to?

… bohatství a hojnost

Pokud jste ve finanční tísni, zapalte si každý čtvrtek zelenou svíčku potřenou olejem z bazalky a poproste o pomoc. Peníze též můžete přilákat miskou rýže, kterou dáte ke vchodovým dveřím před bytem. Můžete si vyrobit i papírovou bankovku, kterou budete nosit v peněžence. Čím větší částka, tím lépe. Tím dáte Vesmíru i svému podvědomí jasně najevo, že chcete žít v hojnosti. Tak k sobě konečně začnete přitahovat peníze a bohatství. Nebojte se také přijímat dary, které dostanete od svého okolí. Rozhodně je neodmítejte, odmítly byste tak tok hojnosti kolem vás!

… zdraví a dlouhověkost

Když jste zdravá, cítíte se dobře a máte pocit, že svět je růžový a vše zvládnete. Na podporu zdraví a uzdravení v pondělí zapalte bílé a modré čajové svíčky potřené esencí z meduňky lékařské, která podporuje hojení. Přejte si stálé zdraví a uzdravení. Toto kouzlo lze aplikovat i na uzdravení domácích mazlíčků. Bílá svíčka vás zbaví všech negativních energií a vyčistí jak vás tak i prostor ve kterém se nacházíte. Modrá svíčka spolu s meduňkou lékařskou podpoří proces hojení a uzdravení. Po tomto malém, kouzelném rituálu se budete cítit svěží a plní energie.

… pohodu v rodině

Pokud chcete mít doma harmonii a klid, pěstujte hodně fialových květin, např. fialky, levanduli. Tuto pohodu podpoříte i aromalampou do které po zapálení svíčky dáte tři kapky levandule, tři kapky šeříku a tři kapky meduňky. Toto kouzlo provoní váš dům a naplní jej klidem a harmonii. Vůně blahodárně působí i na vaše tělo i podvědomí. Tímto kouzlem si zajistíte, že se veškeré nesváry, které vás trápí, rozplynou jako pára nad hrncem. Budete mít tendence řešit všechno v klidu a souladu se svým okolím. Tuto esenci můžete použít i jako parfém.

… dlouhodobé štěstí

Štěstí není nikdy dost. Pokud ho potřebujete, toto kouzlo vám pomůže, abyste ho k sobě přilákala a drželo se vás. Na papírek napište celé své jméno nebo jméno osoby, na kterou si myslíte. Papírek položte na bílý talířek a zakápněte medem, tak aby byl papírek celý politý a opakujte: „Štěstí, ke mně přijď!“ Toto kouzlo je dobré dělat v neděli a díky tomuto rituálu štěstěnu přilákáte. Jasně dáte najevo svému podvědomí, ale i Vesmíru, že chcete být šťastná, a tím pádem se věci ve vašem životě začnou odvíjet pozitivně a tak, abyste zažívala chvíle plné radosti, spokojenosti a naplnění štěstím.

…osudovou velkou lásku

Láska je kořením života. Když vám chybí, strádá nejen vaše duše ale i tělo. Pokud vám schází spřízněná duše a něžné pohlazení, zapalte si v pátek bílou a růžovou čajovou svíčku potřenou esencí z růže a přejte si nový vztah, ve kterém budete naleznete porozumění a lásku. Zbytek esence si nařeďte olejem v poměru tři kapky esence na jednu lžíci oleje a použijte ji jako parfém na větší zesílení kouzla. Růže je květinou lásky, bílá svíčka přináší čistotu a růžová otvírá srdce. Tímto kouzlem přivoláte láskyplného muže, na kterého se můžete spolehnout. Opora ve vztahu je stejně důležitá, jako láska.

… věrnost partnera

Někdy se stane, že muži věrností zrovna neoplývají a vy se tím pak zbytečně trápíte. Aby se váš miláček už netoulal po cizích ložnicích a způsobně se vracel každý večer do vaší náruče, nasypte mu pod stélku do bot trochu majoránky, nebo mu na oděv cákněte trochu majoránkové esence. Ta zajistí, že pro něj budete jen vy ta jediná. Tímto kouzlem si zajistíte, že vaše drahá polovička se nebude nikde jinde toulat, tam kde nemá a s radostí se bude vracet k vám. Není divu, vždyť si uvědomí, jaký má ve vás jedinečný poklad, který jinde nenajde a ostatní ženy pro něj přestanou existovat. Dá se aplikovat i na ženy.

reklama
reklama