Jaké živly určují váš osud?

Poslední číslo roku vašeho narození je pod ochranou jednoho z mocných živlů na Zemi.

Říká se, že si duše vybírá čas, kdy chce přijít na svět. Víte, že koncové číslo roku, kdy jste se narodila, je pod ochranou jednoho ze živlů? Ty ovlivňují nejenom celou přírodu, ale určují i vaši povahu, zvyky a záliby. Jaký živel je podle poslední číslice narození ten váš?

KOV

Poslední číslo 0 a 1

Lidé pod ochranou živlu kovu jsou spolehliví a rozhodní, i když někdy se drží stranou a nepokoušejí se stát se součástí skupiny. Nemají strach ze samoty.

Jediné, co žádají od společnosti, je uznání jejich úspěchů. Jestliže vědí, co chtějí a hledají, směle směřují ke svému cíli. Žádné překážky ani nezdary je nemohou zastavit.

Všechny problémy dokážou vyřešit. Jsou nezávislí a samostatní, mají se rádi, přitom se dokážou starat a vážit si jiných. Bývají zdrženliví, ale bez váhání hájí svůj názor.

K nedostatkům lidí Kovu patří jejich občasná impulzivnost. Vědomě či podvědomě jsou nepřekonatelně přitahováni přepychem, penězi a mocí a často bývají doslova umanutí.

Jako vedoucí jsou nároční a vyžadují, aby podřízení v maximální míře vyhovovali jejich očekáváním. Ze světových stran Kov symbolizuje

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře