Když vaše duše volá o pomoc

Také vás často něco bolí a vy nevíte proč? Pocity nepohody v těle mohou ukazovat na vaše tajné obavy a neřešené situace. Chronické bolesti jsou znamením stresu a emočního vypětí. Poznejte signály, kterými si vaše duše žádá o pozornost.

Hlava

Bolest hlavy vzniká v  důsledku dlouhodobého emočního napětí. Jeho zdrojem může být strach, jak něco dopadne, častý spěch, naštvání a starosti kvůli nevýznamným maličkostem.

Najděte si každý den čas pro sebe. Uvolněte se, dýchejte a vypusťte starosti z hlavy. Odpočívejte a nedělejte si za to výčitky. Jen odpočinkem se zbavíte bolesti hlavy.

Horní záda

Opakované bolesti krku a horní části hrudníku a zad ukazují, jak moc vám chybí přítomnost a pevné objetí někoho blízkého. Dávají znát, že se podvědomě cítíte být nemilovaná nebo podceňováná.

Neuzavírejte se sama do sebe, buďte otevřená a přátelská. Nepotlačujte v sobě to, když se vám někdo líbí. Usmívejte se na svět. A co je důležité, navazujte nové známosti a choďte na schůzky.

Kolena

Stálá bolest v kolenou je znakem zbytečně velkého ega, když si myslíte, že svět se má točit jen okolo vás a když nadřazujete své zájmy a potřeby nad zájmy ostatních. Rozhlédněte se kolem sebe.

Nejste na světě sama. Buďte k ostatním pozornější. Vyslechněte své přátele a pomáhejte lidem častěji. Zkuste se zapojit i do nějaké charity a začněte dělat dobré skutky.

Chodidla

Příčina bolesti chodidel spočívá v hluboké apatii k životu. Jako by vaše tělo v náročné situaci už odmítalo jít dál, protože se bojíte budoucího života a nevidíte smysl v pohybu vpřed.

Učte se všímat si i malých životních radostí. Krásy světa i lidí okolo. Vychutnávejte si chutě a vůně, vítr a slunce. Pořiďte si huňatého mazlíčka nebo najděte nový koníček. Naplňte svůj život.

Šíje

Šíje vás bolí, když nedokážete odpustit někomu, kdo vám ublížil, klidně už před spoustou let, nebo také sobě. Ukazuje na to, že se kvůli křivdě zlobíte na ostatní a cítíte smutek nad svou nedokonalostí.

Naučte se odpouštět sobě i ostatním. Ve skutečnosti vám lidé nechtějí ublížit, ale vy to tak můžete brát. Stejně tak vy nemusíte odpovídat vlastním vysokým nárokům.

Dolní záda

Pobolívá vás často v bedrech a kříži? Znamená to, že se často zbytečně nervujete kvůli penězům a trápí vás strach z chudoby. Dělejte to, co máte opravdu ráda. Něco, do čeho s potěšením vložíte celou svou duši.

Stav vaší vnitřní radosti a klidu vám přinese nejen uspokojení, ale v budoucnu i příjmy. V penězích štěstí nehledejte. Ty nejlepší věci vašeho života jsou zcela zdarma.

Holeně

Jestli vás často bolí nohy v oblastí holení a lýtek, je to signál silného emocionálního přetížení. Možná vás trápí majetnické pocity vůči partnerovi či dítěti, možná vás sžírá mučivá žárlivost.

Musíte se naučit partnerovi důvěřovat. Nadechněte se, uklidněte se a přestaňte ho stále kontrolovat a nervovat se. Možná že nastal čas skoncovat se starými, nefunkčními vztahy.

Lokty

Bolest v  loktech znamená, že vnitřně kladete tvrdý odpor vůči nějakým závažným životním změnám. Nebo se podvědomě bojíte něco nového do svého života přijmout.

Život vám někdy může připadat příliš těžký, ale možná si sama všechno zbytečně děláte ještě těžší. Buďte pružnější a nevydávejte energii na boj s něčím, co prostě není ve vašich silách změnit. Přijměte to.

Ramena

Silná bolest v ramenou vypovídá o tom, že na sobě nesete velkou zátěž a cítíte se být pod velkým tlakem. Možná vás také deptá někdo z vašeho okolí. Nebo se nedokážete v něčem správně rozhodnout a to na vás leží jako těžké břímě.

Podělte se s přáteli o své problémy, bude vám mnohem lépe. Když se vypovídáte, uleví se vám, že na těžké časy nejste sama.

Kyčle

Vyprovokovat bolest kyčlí může velký strach z přicházejícíh změn, neochota změnit současný stav a vytrvalý odpor proti všemu novému. Bolesti kyčlí mohou trápit lidi, kteří příliš lpí na svém pohodlném životě.

Nestavte se proti přirozenému životnímu koloběhu. Vnímejte změny, které k vám přicházejí, jako nové šance a neodkládejte žádná důležitá rozhodnutí na neurčito.

Kotníky

Bolest v kotnících většinou znamená, že sama na sebe často zapomínáte a odpíráte si malé i velké potěšení. Možná že se příliš staráte o potřeby svých blízkých, ale svá přání a touhy berete na lehkou váhu a stále je odkládáte až na potom.

Nechte se také rozmazlovat a hýčkat. Kupte si pro sebe něco hezkého, přestaňte zbytečně dumat o povinnostech a třeba si naplánujte cestu snů.

Zápěstí

Pokud vás pobolívá zápěstí, je načase vyjít ze svého uzavřeného světa za vašimi obrannými zdmi. Ruce v zápěstí bolí často lidi, kteří silně touží po přátelství, přijetí a popovídání. Zkuste si najít nové přátele.

Jděte na oběd s kamarádkou a staňte se součástí větší skupiny lidí. Pouštějte se s odvahou do hovorů s jinými, vždyť nikdy nevíte, kde může začít nové a opravdové přátelství.

reklama
reklama

Komentáře