Michaela Maurerová: Není náhodou hádavá?

Jak je to doopravdy s odchodem anebo spíš s útěkem herce Petra Rajcherta (47) z cestovatelského pořadu Bedekr? Hvězda seriálu Ulice Michaela Maurerová (37) s Petrem dva roky Bedekr uváděla, jenže Petr pak z pořadu odešel.

Proč? I když to na obrazovce vypadalo, že ti dva k sobě mají blízko, jejich vztahy v zákulisí byly údajně velmi napjaté. Přitom Rajchert je profesionál, který odváděl slušnou práci i vzhledem k náročnosti natáčení, kdy se ve velmi krátkém čase musí stihnout natočit co největší množství dílů.

Existuje několik zákulisních verzí, proč sympatický Petr Rajchert po dvou letech v Bedekru skončil. Šeptá se, že "Digi z Ulice" neboli Michaela Maurerová je energická a místy náladová, proto není jednoduché s ní vyjít.

Jiná verze se zase přiklání k tomu, že úzká spolupráce Maurerové a Rajcherta a jejich společné cestování se nelíbilo Báře Srncové (47), Rajchertově manželce. Bára aneb legendární Rampepurda z Bylo nás pět prý pojala podezření, že na takových cestách se může leccos přihodit, a povolala manžela zpátky domů.

Tak teď snad už bude klidnější. Novým moderátorem je Martin Písařík (37)..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden