Co se říká jen kamarádce?

Žena ženě rozumí

Komu si můžete postěžovat jinému než své nejlepší kamarádce. Hlavním tématem bývá samozřejmě váš partner. S čím vás zase naštval, co udělal nebo neudělal. Kamarádce se svěříte i s tím, že jste potkala nádherného chlapa, který se na vás usmál a který by možná stál za hřích.

Také vás může zajímat ...

Jen vaše kamarádka ví, jak nepříjemné jsou vaginální mykóza, bolestivá menstruace nebo menopauza. Co chlap může vědět o ženském přechodu nebo měsíčním krvácení? Pravda, kolik vážíte Jen vaše přítelkyně ví, kolik skutečně vážíte a jakou velikost nosíte.

Manžel to jen mlhavě tuší, a i u lékaře říkáte nižší hmotnost, než skutečně máte. Ještě by vám řekl, že jste tlustá! To vaše nejlepší kamarádka je anděl, který vás nikdy nesoudí a neřekne, že vypadáte jako velryba. Má vás ráda i s velikostí 44.

A když se vám podaří zhubnout, všimne si toho – na rozdíl od vašeho manžela, který vás vidí pořád stejně tlustou i hubenou, podle toho, v jakém životním období se právě nacházíte.

Kamarádka chápe všechno

Nejlepší kamarádka vám rozumí. Také ji štvou řeči o tom, že stáří je nutné brát jako něco přirozeného. Chápe, že čas se nedá zastavit a když se vás manžel bezelstně zeptá: „Lásko, to jsou vousy, co ti roste pod nosem?“, máte chuť vraždit.

Otázku o vašem podbradku, břichu a povislých pažích raději spolkne, ale vy moc dobře víte, že on to vidí. I jemu roste pupek a ubývají vlasy, ale to vy neřešíte. A tak jen nejlepší kamarádce prozradíte, že jste objednaná na botox, vyžehlení obličeje, či odstranění křečáků.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...