Co zabere na bolavé zuby?

Pepř a sůl

Pepř a sůl má doma snad úplně každý. Stačí, když tyto dvě ingredience smícháte a spojíte pár kapkami vody. Takto vytvořenou pastu pak aplikujte na bolavé místo. Pokud to nepomůže hned, můžete postup několikrát zopakovat.

Také vás může zajímat ...

Studený obklad je klasika

Zabalte několik kostek ledu do igelitového sáčku a ten následně do nějaké látky. Pak už jen stačí přikládat na tvář, což může zklidnit nervy v okolí zubu, a brzy tak ulevit od bolesti.

Alkohol jako lék

Naši předci léčili spoustu zdravotních potíží alkoholem a ani zuby nebyly výjimkou. Kloktali jím ústa nebo ho nanášeli na vatičku a přikládali na dáseň pod postižený zub.

Babské ucho pomůže

Vyzkoušet můžete i teplý čajový sáček, který si přiložíte na bolavou tvář. Anebo skvělý tea tree olej. Když si pár kapkami potřete dáseň, bolest ustoupí. Rovněž si můžete uvařit odvar z šalvěje lékařské neboli babského ucha, nechat vychladnout, a poté ho kloktat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...