Dcera Jany Bernáškové se zmrzačila?

Co se malé Justýnce stalo?

Herečka musí na potkání vysvětlovat, že si dcera neublížila, ale že podstoupila zákrok.

Dcera JANY BERNÁŠKOVÉ (35) JUSTÝNA (9) chodila v těchto parných dnech všude
s dlouhými rukávy. Proč?

Styděla se velice za své poznamenání. „Dcera se narodila s velkým mateřským znaménkem, které muselo být z bezpečnostních důvodů odstraněno,“ řekla herečka. Děvčátko podstoupilo operaci a vše se zdálo být v pořádku.

Jizva přes celé předloktí

Mateřské znaménko sice lékaři odstranili, ale nebylo to bez následků. Dnes má holčička na ruce jizvu, která jí hyzdí ruku. Zákrok nebyl jednoduchý, musel být proveden nadvakrát, Justýnka ale vydržela, nestěžovala si, a dokonce se ani nebála. Naopak má radost, že skvrna, která se jí velmi nelíbila, je pryč.

Také vás může zajímat ...

Maminka Jana je na svou holčičku velmi pyšná a usmívá se, když se Justýnka se svou jizvou dokonce chlubí a vystavuje ji na odiv.

Jak ji skrýt?

Je pochopitelné, že zejména pro dívenku je takové poznamenání do dalšího života velkým handicapem. Ale matka i dcera s tím nemají problém. Žádné kosmetické úpravy se zatím provádět nebudou, tvrdí obě shodně. Řešit se celá situace bude, až nastane ten správný čas.

Premiera debutoveho hudebniho videoklipu Souzneni zpevaka Pavla Horejse v Erpet Golf Centrum
Dnes se dají jizvy odstranit pomocí laseru. Jednoho dne toho třeba Justýnka využije.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...