Drahé svatební šaty si Victoria Beckham létala zkoušet do New Yorku!

Když ji David poprvé uviděl, neměl odvahu požádat o její telefonní číslo.

Jeden z nejslavnějších fotbalistů historie David Beckham (41) vytvořil nerozlučnou manželskou dvojici s neméně slavnou zpěvačkou Victorií (42) ze skupiny Spice Girls. A zdá se, že je to skutečně napořád!

To, jak chutná úspěch, mohla Victoria Beckham, tehdy ale ještě s příjemním Adams, vidět už v dětství. Rodiče podnikali, byli velmi bohatí a ona se za to cítila před spolužáky hloupě. Otec jí vozil do školy Rolls Roycem a Victoria ho vždy prosila, ať ji vysadí nebo vyzvedne spíš někde v okolí. Chtěla se stát baletkou a pilně navštěvovala taneční hodiny.

Ačkoliv se ráda předváděla a šlo jí to, cítila se osamělá a podceňovala se. Důvodem byly dlouhotrvající problémy s pletí, konkrétně s akné.

Na tvář si vždy naplácala spoustu make-upu, ale učitelka jí bohužel vždy donutila si obličej umýt.

Také vás může zajímat ...

Řekl spoluhráči, že si ji vezme

Počátkem 80. let šla jako malá s rodiči na film Sláva o začínajících hudebnících. Tehdy se napevno rozhodla, že chce perfektně tančit, skvěle vypadat a že bude úspěšnou zpěvačkou. Za tímhle snem si šla a opravdu se stala slavnou, díky účinkování v pětičlenné dívčí skupině Spice Girls.

Její přezdívka „Posh“, kterou tu získala, odkazovala právě na rodinné majetkové poměry, znamená to totiž „nóbl“. Rok po založení skupiny začala chodit s kanadským hercem Coreyem Haimem (+38), ale po vzájemné dohodě se přátelsky rozešli. Ani další vztah s hudebníkem Markem Woodem (48) netrval dlouho. V té době už byl David Beckham velmi slavným fotbalistou.

Oba o sobě dobře věděli, ale osobně se neznali. Jednoho dne, když se David díval se svým spoluhráčem na televizi a vystupovaly tam Spice Girls, ukázal na Victorii a řekl prý: „Tohle je ta pravá, tu si chci vzít.“ A jak řekl, tak později i udělal.

Potkat se přitom tahle slavná dvojice mohla už v dětství: jejich bydliště byla od sebe vzdálená pouhou čtvrt hodinu!

Skupina Spice Girls Victorii proslavila!
Skupina Spice Girls Victorii proslavila!

První dítě přišlo nečekaně!

Poprvé se setkali v únoru 1997, když se Victoria kolegyň přišla podívat na Davidův fotbalový zápas. Tehdy ještě neměl odvahu udělat první krok. Až když navštívila další utkání, tentokrát i s jednou ze svých kolegyň, požádal o telefonní číslo. Zavolal hned druhý den. Protože okouzlení bylo vzájemné, nic nebránilo tomu, aby spolu začali chodit. V lednu 1998 se zasnoubili.

Victoria pak neplánovaně přišla do jiného stavu. Jak přiznala, bylo to pro ni překvapení, protože trpěla syndromem polycistických vaječníků, což bývá při přání otěhotnět velkou překážkou. Narodil se jim syn. Čtyři měsíce poté se Victoria a David vzali v romantickém prostředí jednoho irského hradu.

Svatba takových dvou celebrit byla samozřejmě ostře sledována ze strany médií a zúčastnilo se jí 236 hostů – mezi nimi například i zpěvák Elton John (69). Victoria na sobě měla ručně vyšívané hedvábné šaty v hodnotě 60 tisíc liber. Jejich autorkou byla slavná návrhářka Vera Wang (67) a Victoria si je několikrát zaletěla zkoušet do New Yorku.

K americkému velkoměstu má svůj vztah i prvorozený syn. Dostal jméno Brooklyn (17) podle slavné newyorské čtvrti. Proč?

Právě tam ho totiž podle svých slov slavná dvojice počala.

Rodinné mužstvo Beckhamových.
Rodinné mužstvo Beckhamových.

Nevěra jejich vztah spíš posílila

K Brooklynovi postupně přibyli další tři sourozenci, nejprve kluci Romeo (14) a Cruz (11) a před šesti lety se pár dočkal i dcery Harper (5). Slavnou a úspěšnou manželskou dvojici nezviklala v jejich vztahu ani údajná Davidova nevěra: v roce 2004 o ní promluvila jeho asistentka. Mělo k tomu dojít, když začal hrát za španělský Real Madrid. Victoria ale stále při svém muži.

Novinářům později řekla: „Přenesli jsme se přes to. Nikdo netvrdil, že manželství bude snadná záležitost, ale všechno, čím jsme prošli, nás udělalo silnějšími a šťastnějšími.

Máme se rádi ještě více, než v době, kdy jsme se brali.“ O tom, že její slova nebyla jen planými řečmi, svědčí, že letos v létě spolu úspěšní rodiče čtyř dětí oslaví osmnácté výročí svatby!

Vytvořili jeden z nejslavnějších dnešních párů.
Vytvořili jeden z nejslavnějších dnešních párů.

Ponožky pod miliardářským stromečkem

David už pověsil kopačky na hřebík, ale je úspěšným podnikatelem. Může proto finančně pomáhat i Victorii, která si v roce 2008 založila vlastní módní značku. Je úspěšnou návrhářkou, ale má i vysoké náklady, takže David občas musí doplnit její rozpočet. Majetek slavných manželů se odhaduje v přepočtu na více než 13 miliard korun, takže jsou bohatší než britská královna.

Možná vás proto překvapí, že k Vánocům si nadělují běžné dárky, jako ponožky nebo pyžamo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...