Jan Hrušínský hazarduje na skútru!

Když hrál Jan Hrušínský (61) závodníka na ploché dráze v komedii Můj brácha má prima bráchu, bylo mu dvacet let. Od té doby rozhodně neomládl a reflexy už také nemá nejrychlejší.

Přesto si k nedávným jedenašedesátým narozeninám nechal nadělit retro skútr, se kterým se vítězně prohání kolem pražské Jezerky. Patrně si po loňské zdravotní krizi, kdy mu praskl žlučník a vzápětí i břišní tepna a málem zemřel, řekl, že život je krátký a musí si užít, co dosud nestihl.

Zda je to ovšem vhodný dárek pro nastávajícího penzistu, to se teprve ukáže: ke svým bezstarostným jízdám si často zapomene přilbu, povinnou to výbavu na jednostopá vozítka.

Také vás může zajímat ...

Doufejme, že se herec časem kromě filmů nestane i hrdinou televizního zpravodajství, začínajícího slovy: Motorkář nezvládl řízení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...