Jaroslava Stránská má velký průšvih!

Má vroubek u režiséra

Představitelka policistky Lucie Krásenské ze seriálu Policie Modrava JAROSLAVA STRÁNSKÁ (47) má u režiséra seriálu velký vroubek. Někdejší hvězda Diskopříběhu totiž v první sérii nosila rovnátka, zatímco v druhé už fixní aparát stačila sundat.

A to se prý nelibě podepsalo na jejím hlase, z čehož byl velmi nešťastný režisér JAROSLAV SOUKUP (70). „Dělala jsem postsynchrony a pan režisér mi říkal, že mám nějaký divný hlas,“ svěřila se Jaroslava s tím, že mu musela dlouze vysvětlovat, že je to tím, že má srovnané zuby. Soukup byl údajně pěkně vyvedený z míry a s touto skutečností se nechtěl jen tak smířit.

Kromě toho, že mu jistě dalo velkou práci, aby hlas herečky upravil tak, aby nebyly rozdíly poznat, je také zcela možné, že pokud se bude točit i další řada, jednoduše ji z ní vynechá.

Také vás může zajímat ...

Otázka je, zda by takové detaily zaznamenali i diváci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...